YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ultras GALA tarafından 13 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ultras GALA

ultras GALA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim. Kendimden bahsedeyim
    20Yasimdayım Polis Akademisi öğrencisiyim
    4 sene futbol oynadım 8 senedir kayak yapıyorum haricinde sürekli sporla iç içe oldum okul takımları vs şimdi de vücut geliştirme sporuna merak saldım araştırıyorum ediyorum ama yine de bana öncülük edecek birisi olması her zaman iyidir burada sizin deneyim ve bilgilerinizden yararlanıp istediğim fiziğe ulaşmak istiyorum 3 haftadır kendi capımda spora gidiyorum okulda, formumu fotoğraf olarak ekleyeceğim.
    Ama asıl isteğim NOOB GAİNZ olayından maksimum yararlanıp ölçü almak.
    Beslenme konusunda 3 öğün yemek veriyorlar okulda haricinde sadece hazır yiyecekyiyebiliyoruz yemeklerimiz güzel. Sabahları ekstra gong yiyorum ama akşam yemeği 6 da yatmadan önce ne yiyeceğini bilemiyorum cici bebedüşünüyorum ama şekerinden korkuyorum bu konuda da yardımlarınızı bekliyorum.
    Özellikle antreman programı konusundayardımlarınızı bekliyorum. Çünkü herkes farklı şeyler söylüyor
    Sabahları 1 spordan sonra 1 ölçek whey kullanma imkanım var (kompleks olması bakımından Hard Line düşünüyorum)
    Şuan 180cm 70kg civarındayım
    Spora haftada 5 gun gitme imkanım var. pazartesi ve perşembe
    Şimdiden teşekkürler IMG_20190311_172653.jpg IMG_20190311_172649.jpg

2. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    Madem temiz büyümek istiyorsun sana nacizane tavsiyelerim şunlar;
    1-Protein tozunu tek başına içme içine toz haline getirilmiş yarım çay bardağı yahut 1 çay bardağı yulaf+1 tatlı kaşı fitnut+1tatlı kaşı avakado ekle bomba karışım :9
    2-Günde 6-7 yumurtanı eksik etme (en az)
    3-Gece yatarken 100 gr lor peyniri ye bununda amacı lor peyniri çok iyi bir KAZEİN proteindir, kana geç karışır böylelikle sabaha kadar protein sentezi sağlar
    4-Kreatin,bcaa,glutamin, vitamin hapları,whey protein, balık yağı hapları vazgeçilmez supplementlerin olmalı
    5-günde 750gr-1kg tavuk yahut hindi eti gömmelisin :)
    6-Sağlıklı karbonhidratlarıda eksik etmeyeceksin

Bu spor insana 6 ayda güler 3 yılda adam eder onun için bol sabır eklemelisin düşüncelerine :) Kolay Gele...

3. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    günlük alman gereken protein miktarı kilonun 1,6 katı olsun. karbonhidrat miktarı kilonun 2,5 -3 katı olsun. yağ da kilon kadar almalısın.

Gong gibi işlenmiş yiyecekleri yemeyi bırak. Mısır şurubunun dibine vuruyorlardır herhalde. İlla ki hafta sonları da olsa okuldan dışarı çıkabiliyorsunuzdur herhalde. Süpermarketten ton balığı alırsın. Yulaf alırsın. Bunları ye. Akşam yemeğinden sonra da kuruyemiş ve süt olabilir.

4. Rivn

Rivn Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Serkan abi'nin dediklerini kesin uygula, yalnız 750-1000 gr et çok fazla be 300-400 gram et yeter. Karbonhidratı da kilo başına 4 gram yaparsan süpersin.

5. ultras GALA

ultras GALA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Antreman programı hakkında ki tavsiyeleriniz nedir hocam?
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Mart 2019 ---
    Yurtta kaldığım için o imkanlar tam yok malesef

6. Rivn

Rivn Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Antremanların genellikle hacim kazanmaya yönelik olsun, Bulk programları bak kendine.

7. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Nacizane tavsiyem birer gün arayla full body yapman.
    Vücudun zaten yağsız ve fit görünüyor bu güzel bi avantaj kiloyla ilgili bi sıkıntın yok yani. Bu yüzden günlük alman gereken kaloriden bi 300-350 kalori fazla alarak devam etmen senin için iyi olacaktır. Az yağlanarak temiz bi büyüme sağlayabilirsin
    Günlük 100-120 gr protein ihtiyacını karşılayacaktır protein tozunu kullanacaksan da yalnızca antrenmandan sonra almanı tavsiye ederim. Yeni başladığın için 2 ölçek protein tozuna hiç gerek yok, 1 ölçek kullan daha uzun süre kullan..
    Eylül-ekime kadar çok yağlanmadan büyüyüp eylülden sonra güzel bi bulk yapabilirsin. Başarılar

8. ultras GALA

ultras GALA Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam cevap için teşekkürler lakin sabahları kahvaltı yetersiz oluyor mesela bugün tereyağı bal ve peynir vardı çoğu zaman protein ihtiyacımı karşılayamıyorum sabahları su yüzden sabahları kullanmayı düşünüyorum.

9. 33serkan33

33serkan33 Üye

Beğenileri:
    128
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MEMUR
    Yer:
    MERSİN
    Büyümek hacimlenmek istiyor, yetmez 300-400 gr :)

Sayfayı Paylaş