Yardimci Olurmusunuz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cash97 tarafından 6 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cash97

cash97 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba arkadaslar ismim hasan 19 yasimda 85kg sisman bir insanim ve kas erimesi hastaligim var ayaga kalkamiyorum kollarimi yukariya bile kaldiramiyorum aksama kadar oturdugmdan dolayi kilo aldim ve benim kg vermem lazim metobolizma normal nasil kg verebilirim yardimci olurmusunuz

2. Flynn

Flynn Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle hastalığınız konusunda tıbbi destek aldınız mı? Doktora bu konuda danıştınız mı?

3. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ayağa kalkamıyosan,kollarını kaldıramıyosan en iyi öneri sağlam diet olacaktır sanırım.Bazal metabolizmanı gıdalarla hızlandırıp alıcağın proteinle desteklersen istediğin fit vücuda kavuşabilirsin belli bi süre içinde :)
    Sitede bulduğum diet programını uygula biraz farkı görüceksindir :
    Kalkış : Pekmez ya da bal ve 20-30 gram kadar lor peyniri. (Gece boyunca yükselen kortizolü kesmek ve kana çabuk karışacak proteini sağlamak için)

30 dk sonra: 2 tam yumurta + 2 yumurta beyazı + 50 gr lor peyniri omlet + 1 dilim kepek ekmeği

Öğle yemeği:

100-150 gr tavuk ya da kırmızı et + bir porsiyon pilav (mümkünse esmer pirinç ya da bulgur)

Ara öğün: (2-3 saat sonra)

Öğle yemeği ile aynı tür beslenme, vakit bulamıyorsanız yanınıza aldığınız bir tane konserve ton balığı ve 1 dilim kepek ekmeği.

Akşam:

4 beyaz + 1 tam yumurta omlet + 1 dilim kepek ekmeği

Yatmadan önce:

50-60 gr yağsız beyaz peynir (casein için)

4. cash97

cash97 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Cok tesekurler allah razi.olsun 1 ay deniyecegim ise yararsa size haberdar ederim

BulkHulk bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş