Yardim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Richarlison tarafından 12 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Richarlison

Richarlison Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaslar oglen yemeginde misal 150gr kepekli makarna yiyorum cok zor yiyorum 2 su bardagi kepekli makarna kullaniyom oda 150gr nerdeyse sorum su cok zor yiyorum bunu daha az yesem karbonhidrat cok az oluyor bu seferde fatsecrette 100gr kepekli makarna 300 kalori diyo anlamadim gitti cok degilmi kalorisi bende normal makarna olarak kaydediyorum 200 kalori anca ediyo kalorisini anlamadim bu kepekli makarba ve kepekli pirincin yardimci olcak varmi kepekli pirinc ve makarna kac kalori 100gr si birde 150si

2. Richarlison

Richarlison Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Ben fat secrette ne diye kaydedicem bilen yokmu pirinç i kepekli pirinc tukettim 1.5 cay bardagi 100gr nerdeyse bilgisi olan yokmu kepekli pirinc 100gt 300 kalori diyor nornal pirinc 1 kase kalorisi ve karbonhidrat cok daha az ?

3. Richarlison

Richarlison Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Mesela duru bulgur yedim bugun 200 gram 600 kalori 150 krbonhdirat diyor dogrumu arkadaslar.

4. wontas

wontas Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Fatsecretdeki kalori değerleri doğru dostum , uzun zamandır kullanıyorum. Markalarına göre yap.

Sayfayı Paylaş