Yardim

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Richarlison tarafından 21 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Richarlison

Richarlison Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaslar bilgili bir arkadas bana iyi bir yag yakimi icin diyet tavsiyesinde bulunabilirmisiniz gunluk 1400 bazen 1600 luk diyet uyguluyorum full body yapiyorum 80 den 77 oldum az kilo vermem sebebi kilolu degilim yagli sadece protein 120 aliyoruk genelde bugun 160 gr aldim bana iyi bir tavsiye verecrk varmi

2. Güç aşkı

Güç aşkı Üye

Beğenileri:
    165
    Ödül Puanları:
    43
    bana spordaki bir hoca yağ yakımı için intermittent fasting önerdi. Aralıklı oruç. Bir araştır. Toplam 16- 20 saat aç kalıyosun uykuyla beraber. Yemek yediğin saatler 4 saat. öğün kısıtlaması yok. ben şu an yapıyorum. akşam 8 den sabah 8 e bişey yemiyorum. sabah 8 de yedikten sonra dan öğle 12 ye kadar bişey yemiyorum. sonra öğle 12 den de akşam 6 ya kadar bişey yemiyorum. Aslında akşam yemeğinden sonra sabaha kadar durursan süper olur. ama ben akşam 8 gibi bir bardak süt içiyorum. bu diyette aç kaldığın saatler içinde şekersiz sade kahve, soda su çay gibi kalorisiz şeyler serbest bu arada.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Arama Kelimeleri :
    intermittent fasting

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Yukarıdaki arama kelimelerini ya da aklınızdaki konuyu arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş