YARDIM LAZIM - EKTOMORF VUCUT

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve via tarafından 10 Ekim 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. via

via Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba büyüklerim,küçüklerim. Yaşım 17 - Boyum 1.75 - Kilom taş çatlasın 55
    Vücut tipim ektomorf cinsinden yani bende vücüt yönünden şanssız doğanlardanım. Gerek komşu gerek arkadaş çevresinde aldığım tepkilerden sıkıldım artık.Bi deri bi kemik kalmışsın çok zayıfsın vsvs.
    Gerek bu forum gerek başka forumdaki konuları okudum fakat tekrardan emin olmak için bu konuyu açmaya karar verdim,müsait olan arkadasların sorularımı yanıtlarsa çok memnun olurum şimdiden teşekkürler.
    Soru 1 = Yüksek ağırlık az tekrar olayı doğrumudur ? şayet öyleyse kaç tekrar yapmam gerekiyo ?
    Soru 2 = Düzgün bir beslenme programı bulamadım.Nasıl bir program uygulamalıyım ?
    Soru 3 = Aynı şekilde antreman programıda bulamadım standart bilindik hareketlerimı yapıcam ?
    Soru 4 = Okuduğuma göre kilo aldırıcı toz şeklinde olan içecekler varmış bunlardan almalımıyım? eğer almalıysam öneriniz ne olur?
    Soru 5 = Düzenli beslenemediğim günler idman yapmalımıyım yapmamalımıyım.
    Soru 6 = Uyku düzeni ne kadar önemlidir ?
    Soru 7 = Okul çıkışlarında haftanın 3 günü doğalgaz tesisat işinde çalıştığımdan dolayı ister istemez kol gücümü kullanmış oluyorum ve yorgunlukta oluyo bu günlerde idman yapmam doğrumudur ?

Arkadaslar bugüne kadar evde kendi imkanlarımla neredeyse hergünüm şınav,barfix,mekik ve dumbel kullanarak pazu yapmayla geçiyo güç olarak geliştiğime eminim fakat şişme olmuyo cılızlık devam ediyor. Göğüs ölçülerim düşük en çok gelişen bölgem sırt sanırsam buda arka plandan resmim. http://i.hizliresim.com/rE43Ga.jpg

2. via

via Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardımcı olabilicek biri yokmu ?

Sayfayı Paylaş