Yardim gerek

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve ysnkpsz tarafından 17 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ysnkpsz

ysnkpsz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Daha once bu sporu yapiodum 1 seneden fszla yaptim fakat yaklasik 8 9 ayda ara verdim simdilerde tekrar basladim.yaklasik 2 hafta oluyor..bu zaman zarfindada isim.biraz agir surekli beden isi..sorum su olcak..bcaa kullanmaya basladim yuklenmeden ara ara gun boyu iciyorum 5 8 gr arasi..fakat proteine baslamalimiyim karar veremedim..profesyonel arkdaslardan yardim bekliyorum..

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Zizxy

Zizxy Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Mobilya Makina Operatoru
    Yer:
    istanbul
    3.5 ay önce Bodye başladım ve hep kafamda ''PROTEİN TOZU'' vardı alsam mı almasam mı diye kafamı kurcalıyordu :)
    Spora başladım bilgi edindim ne yapmam gerektiğini öğrendim ve PROTEİN TOZU bittiğinde almayı düşünmüyorum. Protein ihtiyacımı karşılayabiliyorum antremandan 30 dakika sonra yemeğimi yiyebileceğim için bitince almayı düşünmüyorum. Dostum sende antreman bittikten sonra kısa sürede yemek yiyebiliyorsan PROTEİN TOZUNA gerek yok fikrimce.

ysnkpsz bunu beğendi.
  3. ysnkpsz

ysnkpsz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Pek protein alamiyorum yani beslenemiyorum is yogunlugu antreman yogunlugu olsun en fazla gunde 50 gr anca aliyorumdur kilomda 90 yani yeterli gerci yag oranida biraz fazla vucutta o yuzdende kararsiz kaldim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş