yardim! bayan yeni,yag yakimi

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve stormsel tarafından 2 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. stormsel

stormsel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :?: slm oncelikle herkese slm lar ben yeniyim forumda.bb e yeniyim .ama yaklasik 3 senedir sporla ugrasiyorum.kick boxing yapiyorum.benim bir sorum olucak yardimci olabilecek yada fikir yurutebilecek arkadaslardan cvp larini bekliyorum.benim yag oranim biraz yuksek bb yapmaya basliyali 2 ay oldu ole cok kasli bi vucut istemiyorum ama,yag oranimi azaltmak istiyorum.salona gittigim zaman calisirken iyi guzel biraz defination gormeye basladim ama bir iki saat sonra salondan cikinca bu yok oluyo.bu makinelerde vucuttaki yag oranim %19 cikti ama bu makine ne kdar iyi bilmiyorum sanirim boy ve kilodan hesapliyo .bu arada kilom 62 boyum 1.68.bu diyet konusunda olacak sorum biraz kafam karisti okudugum seylerden.simdi kilo varmak icin kalori aliminin az olmasi gerekiyo.ama bu zayiflamak icin degilmi.ben zayiflamak istemiyorum hatta biraz daha hacim kazanmak istiyorum.ama bunu nasli yapicagimi bilmiyorum.cunki vucudum gelisse bile yag oranim yuksek oldugu icin belli olmuyo.bide bi makalede bayanlarin vucut gelistiremiyceklerini okudum bu nekedar dogrudur.yani bu bb bayanlar in hepsi steroidmi kullaniyo.?anliyamadim.yardimci olursaniz sevinirim simdiden tesekkurler

2. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    vücut geliştirmeye başlayalı 2 ay olduğunu yazmışsınız. bu çok çok kısa bir süre. madem kilo vermek istemiyorsunuz, o zaman antremanlarınıza devam edin. ve forumda beslenmeyle ilgili konuları okuyun. antreman sonunda kaslarınızı daha belirgin hissetmeniz çok normal çünkü antreman esnasında kaslar belli bir hacim kazanır. soğuyunca eski haline geri döner. soğukken bile iyi görünmek istiyorsanız istikrarlı bir şekilde egzersizlerinize beslenmenizle birlikte özen göstermelisiniz.

vücut geliştirme yarışmalarına katılan bayanların hemen hemen çoğu steroid kullanıyor. bunun nedeni ise vücudumuzun testesteron hormonu salgılamaması.

3. stormsel

stormsel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tesekkur ederim cvb iniz icin.ben haftada 3 gun salona gitmeye calisiyorum bu yeretrli olurmu.diet konusundada arastirma yapiyorum seker ve tuzu tamamen biraktim v e promax die bi urun kullaniyorum protein alimini saglamak icin.her kilo basina 1 gr protein aliyorum gunde 100-120 arasi sizce uygunmu fazla alinan proteinin yag yaptigini duydumda.bide idman yapmadigim gunlerdede bu alimi sabitmi tutiyim.biliyorum bu konularda forumda acilmis cok sey avr ama cogu erkekler icin bizimde benzer bi dietmi yapmamiz gerek .yardimlariniz icin tesekkurler

4. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    kilo başına 1 gr protein almanız yeterli olur. bunu spor yapmadığınız günlerde de alın.duyumunuz doğru. gereğinden fazla protein alımı yağ olarak depolanır,bir kısmı da idrar ile dışarı atılır.

genellikle haftada 3 gün spor yeterli olur. ama bu yeterlilik sizin antremanlardan ne beklediğiniz ile yakından ilgilidir. bir hipertrofi söz konusuysa 3 gün yeterli gelmez. yeni başlayanlara amacı ne olursa olsun 3 gün önerilir. zaman geçtikçe amaçlar doğrultusunda dediğim gibi bu gün sayısını arttırmak gerekir. bunu en iyi sizi çalıştıran hoca ile programlayabilirsiniz. eğer hocanız yoksa biz elimizden geldiğince size yardımcı olmaya çalışırız.

Sayfayı Paylaş