Yardımlarınızı Bekliyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve okko tarafından 2 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Uzun Zamandan :Sonra Spora Başladım Bilgilerinize İhtiyacım Var.

Arkadaşlar 5 aylık rejim çabam sonucunda 25 kilo verdim bugun salona başladım hocam öncelikle cardio programı verdi daha sonra ağırlıklarlada çalışıcağımı söledi bugun ilk gün şunları yaptık
    10 dakika koşu bandı
    10 dakika kürek çekme
    10 dakika yatay bisiklet
    5 dakika böle atım atar gibi yapıyoruz ama nası anlatıcam bilmiyorum:=)
    5 dakikada yine bu alete benzeyen ama sanki bayır çıkıyormuşum gibi daha ağır bir şekilde .
    daha sonra 3*15 mekik çektim
    sonrada sopa çevirdim
    şimdilik nasıl program eklemek istediğiniz bişeyler varmıu arkadaşlar

Son düzenleme: 7 Haziran 2007
  2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    zaten 25 kilo verdiysen niye hala kardio çalışmana rağmen ağırlık çalışmıyorsun?
    yoksa bunların üstüne ağırlık çalışması var mı?

3. Andre

Andre Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    En önemlisi kendin hakkında boy,kg bilgilerini vermemişsin.Bu durumda ne gibi bir tavsiye vermemizi bekliyorsunki?

4. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    haklısınız arkadaşlar boyum 1.84 kilom 91 şuan evet bonatschi bunların üstüne ağırlık çalışıyorum cardio çalışmamın sebebi vücudumdaki yağ oranını minimuma indirmek

5. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    evet arkadaşlar tam olarak programm yazıyım yorumlar ona göre gelirsesevinirim.

öncelikle yukarıda yazdığım şekilde 45 dakika filan süren bi cardio programım var . bundan sonra istasyon şeklinde
    3x10 bench pres
    3x10 butterfly
    3x10 let machine
    3x10 kürek çekiş gibi bi hareket acemiliğime verin adını hatıorlamıyom.
    3x10 oturarak omuz
    3x10 yana açış
    3x10 biceps
    3x10 triceps
    sonrada 3x10 bacak hareketleri yapıyorum en son yer hareketleri karın bölgem için ve programım bitiyor sizce nasıl arkadaşlar.

6. CENTAUR

CENTAUR Guest

Normal adaptasyon programı vermiş hoca, yanlış birşey yok. Bir süre sonra her antrenmanda kas gruplarını ikiye bölerek çalışmaya başlarsın, daha sonra üçe bölerek çalışmaya başlarsın, ondan sonra yine aynı şekilde bölerek çalışırsın fakat ekstradan dinlenme yapıp her kas grubunu haftada bir çalışmaya başlarsın. Tabi bu aşamalar uzun aylardan sonra katediliyor.

Bağzı konu başlıklarında bu uygulamalar ve sebepleri hakkında çok yorumlar yazılıp tartışılmıştı, aşağıda bu başlıklardan birinin linkini veriyorum, yalnız bağzı yerlerde değinildiği için baştan sona incelemenizi öneriyorum.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/program_anketi-t7589.html?t=7589&highlight=program+anketi

7. okko

okko Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkür ederim centaur 2 aylık bi dilimde böle çalışıcam sanırım çünkü yaz tatiline gidicem daha sonra okul başladığında sakaryada okuduğum için orda bir spor salonuna yazılıp direk BB çalışıcam inş umduğum noktaya gelirim temmuz sonu gibi de resimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum zaten eski halimin resimleri kendi vucut resimlerim bölümünde rejimdeki değişikliğim ismi altında var

Sayfayı Paylaş