Yardımlarınızı bekliyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Kwonz tarafından 29 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kwonz

Kwonz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar,
    1 aydır spora başladım. Yoğunlukta cardio olmak üzere giriş seviyesinde bodybulding yapıyorum. Boyum 1.92 ancak kilom 106. Göbek ve basen bölgesinde çok uzun zamandır bilgisayar başı çalışmam kaynaklı fazlasıyla yağlanma var. Yaşım 26 bu arada. Bunları yakabilmek için yağ yakıcı destek ürünleri almayı düşünüyorum. İnternetteki araştırmamda yoğunlukla Animals Cut önermekte olduklarını gördüm. Spor klubümdeki hocalarım ise multitech l carnitine 3000 ve Multipower Mass Gainer 3000 önerdiler. Ama bu sayfayı keşfettiğimden beri gerçekten deneyimli yorumlar ve ilgilenen arkadaşlar görmekteyim. Sizden yardım istiyorum bu konuda. Bana yağ yakımını hızlandırabilmek adına ne önerirsiniz ?
    Herkese şimdiden teşekkürler.

2. Raskolnikov1

Raskolnikov1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Hiit kardiyo vardır bir araştır o şekilde yağ yakımı yap yağ yakımında önemli olan şey beslenme birçok konuda olduğu gibi beslenmene dikkat ettiğin ve antrenmanını doğru verimli bir şekilde yaptığın sürede yağ yakıcı ürüne bile ihtiyaç duyacağını zannetmiyorum

Sayfayı Paylaş