Yardımcı Olursanız Sevinirim.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve korayyilmazz tarafından 14 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. korayyilmazz

korayyilmazz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba yaş 24 kg 90 boy 163 boyuma göre kilom çok fazla yağ oranımı bilmiyorum ama haddinden fazladır spora yeni başlıyacağım için endişelerim var araştırıyom okuyorum izliyorum iyice kafam karışıyor burda biraz bakındım bu işe gönül vermiş abilerim kardeşlerim var savaş hocanın Definasyon Beslenme Ve Antreman Programı sizce uygun mu yoksa farklı diyet ve antreman mı uygulamam lazım şimdiden teşekkür ederim.
    N9En6Y.jpg O3El54.jpg IMG_20190312_205658_2.jpg Crop_1552413338456.jpg

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    sizi daha önceki bir başlığınızdan hatırlıyorum. sanırım yakın zamanda evleneceksiniz. allah mesut etsin. konuya gelecek olursak; senin definasyon programı uygulaman için altyapı kurmanız gerekiyor. o da sizde yok. bunu lütfen hakaret olarak görmeyin. alkol kullandığınızı hatırlıyorum. alkolü bırakmanız sizin için çok iyi olacaktır. öncelikle kilo vermenize engel bir durum var mı onu araştırınız. yani demir eksikliği, hormonal dengesizlik vs bunlar için dahiliyeye görünebilirsiniz. gerekli görürse zaten takviye yazar, diyetisyene yönlendirir. günlük almanız gereken kalori miktarını hesaplayın bunları hesaplamak için internette belirli siteler mevcut. şeker, alkol, sigaradan uzak durun. protein ağırlıklı kompleks karbla beslenin.

Sayfayı Paylaş