Yardımcı olursanız sevinirim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Tamu Can tarafından 5 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tamu Can

Tamu Can Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar öncelikle ben Can 18 yaşındayım.
    Boyum 1.80
    Kilom 70
    Hiç bir zaman çok yemek yiyen bir insan olmadım.Aksine sürekli yemekten kaçan bir insanım fakat 6.sınıfla başlayan mmo oyun merakım bilgisayarın başına oturmama ve sürekli kola tüketmeme sebep oldu.Bu sebepten o güzelim vücut yağ tabakası haline geldi.Yine de obezler gibi olmadım.Vücudumun hep bir şekli vardı.Zaten orta okulda 2 yıl kick boks,lisede 1 yıl cankurtaranlık yaptım.Futbol oynadım,basketbol oynadım.Yani hayatımda hep bir spor vardı.Daha sonra lisede kullandığım bazı şeylerden ötürü 75 kilodan 65 kiloya düştüm.Ama yine de o yağ tabakası kaldı.Şimdi sadece sigara kullanıyorum.Kilomu 70'e yükselttim çünkü yüzüm aşırı çökmüştü.O yağ tabakası hala duruyordu.Lys sınavımdan sonra sıkı bir çalışmaya girmek istiyorum.Her gün havuza girme şansım var.Spor salonuna gitme şansım var (Pek sevmiyorum çünkü bulunduğum memleket Hatay/Reyhanlı bildiğiniz üzere aşırı bir Suriyeli akını var ve spor salonları onlarla dolu).Özetle şunu söyleyeyim dışarıdan hiç rahatsız edici bir görüntüm olduğuna inanmıyorum zaten kendimi de beğendirme amaçlı spor yapmayı da istemiyorum.Sadece sağlıklı beslenmek ve vücudumu düzgün hatlara sokmak istiyorum ve diyetisyene de gideceğim en kısa zamanda.Fikir olarak yardımcı olursanız çok sevinirim.Teşekkür ederim.
    Ayrıca konuyu nereye açacağımı bilemedim yanlış açtıysam affola.

2. rbu1497

rbu1497 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    ankara
    low carb uygulayabilirsin yaninada protein arttir evde dumbell calış yeter

Tamu Can bunu beğendi.
  3. Tamu Can

Tamu Can Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Daha çok protein ağırlıklı besleniyorum zaten low carb diyetini inceleyeceğim teşekkür ederim.Peki yüzme etkiler mi?

4. rbu1497

rbu1497 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    Yer:
    ankara
    kardiyo yaralıdır. hele zaten yüzme tüm vücudu calıştırır. yüz yani sıkıntı olmaz ama antrenman ile aynı güne gelmese daha iyi olur

5. Tamu Can

Tamu Can Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yağ yakımına yardımcı olur yani kesin olarak

Sayfayı Paylaş