Yardımcı olursanız sevinirim yeniyim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Edizemre tarafından 4 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Edizemre

Edizemre Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    İyi günler herkese yaklaşık 6 aydır spor yapıyorum boyum 1.78 kilom 70 . Spora basladıgım zaman karbonhidrat kullanarak bu kiloya ulaştım ve şimdi iyice ısındıgımı düşşnüyorum ve supplement kullanımına baslamak istiyorum
    İlk olarak haftada 4günlük çalışma iyi midir (p.tesi , salı , perşembe , cuma ) ve
    ikinci olarak ve benim asıl merak ettiğim; protein tozu ve creatin almayı düşünüyorum ek olarak bir şey daha almalı mıyım alsam zararlı olur mu yada başka önerileri olan var mı öğrenmek isterim ??
    Uzun süredir araştırma yapıyorum sitede ama hala tam olarak karar veremedim yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler.:D

2. yüzmeylçn

yüzmeylçn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Pazartesi sırt, ön kol, arka omuz
    Salı karın, Kalf
    Çarşamba omuz, Trapez
    Perşembe bacak, karın,Kalf
    Cuma göğüs ön OmuZ
    Cumartesi biceps, triceps, ön kol, Kalf
    Pazar dinlenme esneme

Şeklinde çalışıyorum, besin takviyesini beslenme programını oturtup eksiklerini tespit edip ona göre almanı tavsiye ederim

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Edizemre

Edizemre Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim bilgilendirme için besin konusunda öğrenci oldugum için biraz geç uyanıyorum artık kahvaltıda yumurta süt peynir yemekten midem bulanıyor resmen zorluyorum kendimi onun yerine whey protein shake yapsam ( çiğ yumurta , yulaf , whey .. Gibi ) sizce normal bir kahvaltıyla aynı yere geçermi ?

4. yüzmeylçn

yüzmeylçn Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Protein shake asla yemeğin yerini tutmaz. Yulaf alıp sütle yiyebilirsin, sütü koyup çekmesini beklersen yumuşak güzel oluyor, diyette değilsen bebe bisküvisi veya çikolata tozu atabilirsin bence

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Edizemre

Edizemre Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Mesela muz süt haşlanmış yumurta beyazı lor peyniri ve protein tozunu blender da karıştırıp içsem kahvaltı yerini tutmaz mı acaba :/ ne farkı olacak ki tek tek yemekte zorlanıyorum yarım saatimi alıyor sadece yemek

Sayfayı Paylaş