Yardımcı olursanız sevinirim (Ant. hakkında)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve moskovsky tarafından 8 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. moskovsky

moskovsky Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bi süredir bb yapmaktayım ileri derece kenime diyebilirim. Bir program uygulamak istiyorum, sizce nasıl olur?
    1. Gün
    Göğüs: Bench P.-İncline Press.-Dips-Dumb. Fly- Disk Pullover
    Triceps: Makinede(Kablo) Triceps-Dar Bench-Z bar Alna İnd.-Tek Dumbell Ext.
    2. Gün
    Omuz: Omuz Press-Dumb. Press-Yana Açış-Sırta Açış-Trapez
    Kol: Bar İle Pazu- Dumbell Pazu- Sehpada Pazu-Ön Kol
    3. Gün
    Kanat: Sırta Çekiş-Öne Çekiş- Bar Rowing- Dumb. Rowing- Üstten Dar Çekiş-Oturarak Çekiş
    Bacak: Squat- Bacak Press- Ön Bacak- Arka Bacak- Baldır
    4. Gün
    Göğüs: İncline Dum. Press- Bench Press- Dumbell Press- Deck Fly
    Triceps: Yukarıda yazdıklarımın aynısı
    5. Gün
    Omuz: Omuz Press-Arnold Press-Yana Açış-Sırta Açış-Trapez
    Kol: Bar İle Pazu-Dumbell Pazu- Hummer Pazu- Ön Kol

Çalıştığım için amacım 5 günlük bir programdı. Günde bir bölgede girebilirim, zaten daha önceden bu şekilde çalışıyordum fakat son 1 ayım kaldı BB de ve bu son 1 ayda max. yüklemeyi yapmak istiyorum acaba bu doğru yol mu?? Eksiklerim var ise bildirebilr misiniz?
    NOT: Kanat ve Bacak haftada 1 gün biliyorum ancak şöyle bir şey belirteyim kanatlanmam için REDBULL'a gerek yok çünkü bende fazlasıyla var!!!
    Şimdiden teşekkürler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:35 ----------

Arkadaşlar yukarıda belirttiğim BB ile uğraşma zamanım 4 yıldır, ancak turizmde çalıştığım için 6 ay yapıp 6 ay bırakmak zorunda kalıyorum. Yağlı bir vücudum yoktur, işte bu yüzden son bir ayımda yapabileceğimin maksimumunu istiyorum ki olan şeylerin üzerine ekleyebileyim. Vücut ölçülerim;
    Göğüs:112
    Omuz:131,5
    Kol: 41,5
    Bel: 91

Sayfayı Paylaş