Yardımcı olur musunuz?

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve merve01 tarafından 18 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. merve01

merve01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhabalarr
    1.73 boyunda 50 kiloyum, şu sıralar kilo almaya çalışıyorum 3-4 kilo daha almak istiyorum ama onun dışında evde spora başlamak istiyorum artık sıkılaşmak için ama nerden başlayacağımı bilmiyorum. o_O
    Evde 2 kg lık dumbell var, nasıl bir çalışma programım olmalı? Yardımcı olursanız çook sevinirim çünkü hiç bir bilgim yok. Teşekkürler şimdiden :)

2. beducan

beducan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Canım merhaba bende 176 58kiloyum bendede 2kg lık dumbellar var benım amacım formumu koruyup sıkılaşmak olduğu için haftaiçi hergun 1saat spor yapıyorum,haftasonları dinleniyorum. Programım ise; 15dk kardio(youtube dan keaira lashee kardio videoları var tavsiye ederim) +15dk youtubeda vs butt exercises yaz kalçam için 15dk onu yapıyorum,15dk karın çalışıyorum,15dk da squat ve basenbacak çalışıyorum üstünede 5dk kol çalışıyorum arka kolum kötü biraz. Ama kilo almak içinde bunları yapıp benden farklı ek olarak bol proteinli yiyip karbonhıdratını artırabilirsin ben daha çok kalça agırlıklı çalışıyorum sorunum orda olduğu için sen duruma göre kardioyu artırıp onu da az yapabilirsin

3. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    evde vucut yapilmaz salona yazilmalisin

4. beducan

beducan Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    Yalnız kız vücut yapmak istemiyo sıkılaşıp kilo almaya çalışıyor bunun için salona gerek yok ki illaha salona gitmek için boş olacan okul iş olmayacak geçen dönem okulla çok zor oldu vals benim bide ağır bir bölüm okuyup yada ağır bir işte çalışılıyorsa hiç olmuyor evdede olur bence ya + dışarıda koşu veya yürüyüş destekli

5. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bence pilates egzersizleri ve vücut agırlıgıyla çalışmalarla birlikte düzgün beslenme sizin için yeterli 4kilo almak o kadar da zor bir şey değil dikkat edersen yağlanmadan temiz kilo alabilirsin.

Sayfayı Paylaş