Yardımcı olabilirmisiniz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Despacito tarafından 7 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Despacito

Despacito Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar ne yapacağımı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim 1 yıllık spor geçmişim var bel bölgem yağlı şuan ama kalori açığı oluşturmak istemiyorum kilom 70 şuan 80 kg ye kadar ulaşmak istiyorum sizce ne yapmalıyım kalori açığımı yoksa kalori fazlasımı almalıyım yada günlük kalori ihtiyacım kadar alıp yağ yakmam mümkünmüdür güç antremanı tarzı şeklinde çalışıyorum bu arada amacım hem ağırlık artırmak bench press deadlift gibi egzersizlerde hemde biraz estetik istiyorum

2. Despacito

Despacito Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    sürekli ara vermek zorunda kaldım bel fıtığı geçirmiştim zor toparladım yani 1 sene önce yaptığım sporuda saydım aktif olarak 4.ayım
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Mayıs 2018 ---
    güzel yorum bu arada yardım etmek yerine küçük düşürmeniz saol öğrenirim bi ara spor yapmayı 90 kg den buraya kadar düştüm ne yapıcağımı soruyorum cevabınız ilk iş spor yapmayı öğren oluyor teşşekkürler silebilirsiniz konumu

Son düzenleme: 7 Mayıs 2018
  3. Serkan Coldman

Serkan Coldman Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Oğrenci
    Kardesim sen ters yorumlari kafana takma estetik onemli tabiki ama agir kilolara girebiliyorsan 1 senen iyi gecmis demektir...Yani suan zaten 70 kilosun definede yapsan 62-64 olursun o yuzden sen clean bulk yap antremanlarinda agir kaldirmaya bak tabi kendini sakatlamicak sekilde.Bu arada kardesim kimsenin ne dedine bakma kendin nasil uygun goruyorsan oyle iyisindir.O yoruma yazanda senden iyi degil ;) hayirli aksamlar sporla kal !

Despacito ve Hasretim38 bunu beğendi.
  4. Despacito

Despacito Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Teşşekkürler hocam evet ağır girebiliyorum 165 deadliftim 92 kg bench 125 squatım var teşşekür ederim yorumların için

Serkan Coldman bunu beğendi.
  5. Serkan Coldman

Serkan Coldman Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Oğrenci
    Ozaman motivasyonunu düşürme devam et nekadar ağır basarsan o kadar kas yaparsın ama one rep ile değil tabi.

Son düzenleme: 8 Mayıs 2018
  6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

“Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Not: Başlık açarken kural olmasa da sizlerden ricamız, forumun göze daha hoş görünmesi için kelimelerin sadece ilk harflerini büyük yazalım
    Ör : “PROGRAMIM İÇİN TAVSİYELERİNİZ?” veya “programım için tavsiyeleriniz?” yerine “Programım İçin Tavsiyeleriniz?“ kullanalım

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş