Yardımcı olabilir misiniz ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Peafowl tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Peafowl

Peafowl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle foruma yeni katıldım, konuyu yanlış yere açmış isem mazur görün. Ben 7 ay önce kifoz ameliyatı oldum. Şuan iyiyim çok şükür ama vücut geliştirme yapmama daha var(doktorumla görüşmedim açıkçası daha). Bende ayriyeten güvercin göğüsü var sağ göğüs tarafımda ve haliyle göğüs kafesim şişkin duruyor. Çok ileri seviyede değil, hatta korse bile kullanmana gerek yok dedi doktor, ilerlemezmiş. Boyum 1.70 , kilom 50 olmakla beraber büyük ihtimalle endomorf yapıda bir vücudum var. Ben vücut geliştirmeye başlamak istiyorum, özellikle omuzlarım için, çok küçükler, kız omuzu gibi. Sizden isteğim bana bu konuda yardımcı olmanız. Nasıl bir yol izlemeliyim? Önce ne yapmalıyım? Göğüs kafesimin geniş olması vücut geliştirmeye ne gibi bir etkisi olabilir?
    Daha 16 yaşındayım. Doktorum bu ameliyattan sonra daha fazla uzamazsın demişti, yani gövdeden uzamazmışım ama bacaklardan olabilirmiş. Vücut geliştirmeyi ameliyattan sonra doktorum da önerdi ama bir tarih vermedi. Onu 1 ay sonra öğreneceğim, 1 ay sonra kontrolüm var.
    Resim istenirse koyabilirim.

Sayfayı Paylaş