Yardım!!!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve speedy_18 tarafından 25 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. speedy_18

speedy_18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slmlar ismim etem 18 yaşındayım yaklaşık 7 ay salonda body building yaptım sonra yaklaşık 6 ay ara werdim ve tkrar bşladım başlayalı 5 ay oldu. 173 cm 67-68 kiloyum benm sorunum karın kaslarım ellediğimde sert we baklava dilimi olmasına rağmen grüntü olarak baklava dilimi gözükmüyor.Ayaktayken düz bi karnım war ama oturunca flan yağ çkıyo ortaya antrenörüm acele ettiğimi kasların zmanla belirginleşeceğini diyet flan ypmamam gerektiğini daha da yemem gerektiğini sölüyor..Bu arada hiç bi ilaç kullanmadım ve antrenörüm kesinlikle kullanmamam gerektiğini sölüyor...Yardımlarınızı bekliyorum!! şmdiden çok teşekkürler...

2. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    ara wermen kötü olmus yakında duzelır supplamentı neden antrenorun onermıyo onu anlamadım ama ?

3. ozky

ozky Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Baklavaların ortaya çıkması için yağ oranının düşük olması lazım.Yağ oranını düşürmek için de diyet+cardio yapılması gerekir.Hocan diyet yapma demiş gerçi ama eğer düzgün bir diyet yaparsan hem baklavaları ortaya çıkarırsın hem de gelişimin etkilenmez.İlaçtan kastın tam olarak nedir bilmiyorum ama supplementse kullanmanda sakınca yok.Eğer steroidleri kastediyorsan hocanın sözünü dinle ve uzak dur.

4. speedy_18

speedy_18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cardio ne demek açıklarsan sevinirim...supplementlerin bi zararı war mı?

5. ozky

ozky Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Cardiovascular egzersizin kısaltması.Kalp ritmini belli bir seviyeye çıkaran egzersizlere denir.Koşu,bisiklet,elliptcal vs. yani.Supplementlerin zararı yoktur ama öncelik her zaman doğal besinlerden olmalı diye düşünüyorum.Günlük beslenmenin kas gelişimin için yetersiz olduğunu düşünüyorsan kullanmanı tavsiye ederim.

6. speedy_18

speedy_18 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewet yani sitede okuduğum kadarıyla çoğu kişinin bi beslenme programı war günde 2000 kalori vs. gibi ama ben beslenme konusunda bi programa sahip deilim antrenörüm ve işte benden yaşça büyükler daha çok yemelisin onlar kas olur diolar ama ben kilo almaktan korkuyorum açıkçası...

Sayfayı Paylaş