Yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Batuhan033 tarafından 15 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Batuhan033

Batuhan033 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba ben forumda yeniyim yanlış yere konu açtıysam k.bakmayın, hemen konuya giriş yapıyorum.
    Ben beden eğitimi Öğretmenliğine hazırlanıyorum 3-4 ayı dolduracam hemen hemen , bu zamana kadar hiç antrenman kaçırmadım hiçbir zaman da antrenmandan hiçbir hareketleri yapmamazlık etmedim. Hatta diğer arkadaşlardan daha fazlasıyla doğru hareketleri yapıyorum fakat şöyle bir sorunum var, örneğin à Üniversitesinin parkurunu çalışacaz hoca sırayla herkesi çıkartıyor süre tutuyor arkadaşları izliyorum çok aşırı yavaş yapıyorlar kesin diyorum 2 dknın üstünde gelir, arkadaş parkuru bitiyor süresini hoca 1.20 diyor geneli böyle, ben çıkıyorum kendi açımdan bakınca çok hızlı yapıyorum bütün hareketlerimde doğru bitiriyorum, geliyor 2.30 felan diyor çıldırıyorum ya, belki size saçma gelebilir ama gerçekten sinir bozucu, bütün herkes aynı antrenman yapıyor hatta kaytaran adamlar en kısa sürede bitiriyor, ben iyi derece yapamıyorum, sadece bacağım 1 ay önce diz kapağı kısmının oralarda biyerde içten bir ağrı vardı afedersiniz ama tuvalete bile gidemiyordum işte şimdi hiç ağrım yok benim sadece çok yüklenince birazcık ağrı vuruyor acaba ondan dolayı mı anlamıyorum, bide antrenmanlarda kondisyon geliştiriyoruz adamların nefesi hayvan gibi. Zayıflar da, ben kaslı bir yapıya sahibim kalıplı derler ya öyle kilodamda bu arada 68-70 arasında geziyor boyum 1.76 neyse işte ben bitiyorum nefes kontrolümüde iyi yapıyorum fakat nefes nefese kalıyorum sanki ciğerlerim dışarı fırlayacak gibi oluyor ve performansıma da etki yapıyor hatta bazen de omzuna ağrı giriyor çok koşunca yüreğim dayanmıyor denir ya onun gibi sanki diğer arkadaşlardan daha güçsüzüm gibi hissediyorum acaba kütlemi mi kaldıramıyorum anlamıyorum ki işte bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı acaba

Sayfayı Paylaş