Yardım ve önerilerini bekliyorum .

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve #OFK tarafından 1 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. #OFK

#OFK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaklaşık 3-3buçuk aydır fitness yapıyorum. Fakat düzgün beslenemıyorum yani yeterli günlük protein ihtiyacımı karşılayamıyorum . 66 kiloyum. 18 yaşındayım . Boyum 1.65 & 70 arası . Önerebileceğiniz bi protein varmı ? O proteini nasıl kullanmalıyım , yani antremandan öncemi sonra mı ?

Yaklaşık 2 haftadır araştırıyorum ama elle tutulur bişey bulamadım herkes farklı konuşuyor. Kimi diyo her proteini kullanamazsın vücuduna uyması lazım kimi diyo günde 4 5 defa alman lazım. Yardımınıza ihtiyacım var , yorumlarıınızı bekliyorum simdiden teşekkürler.

2. tugayztrkk

tugayztrkk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir, Turkey
    Bence biraz daha kilo almaya çaliş,protein tozu dersen pek bi fikrim yok. Benim bi arkadas 3 aydir fitnessa gidiyo protein tozu kullanmiyo kolu 28cmden 34 cm oldu kol kasi bildigim.kadariyla yavaş gelisiyo gogus kasi daha hizli gelisir.bende yeni başladim ama gecen seneden beri evde kendi capimda calisiodum cok arastirma falan yaptim mumkunse gunde 3-4 yumurta ye sonra nesquik in nescafe gibi olani var 9gr falan protein var. Gunde 3 tanede ondan iciom bu bana 40 gr protein destegi almis oluyom suan 30 cm kollar bakicaz ay sonu gelismeye ama dediklerimi yap bence

3. #OFK

#OFK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim kardeşim ama konudada söylediğim gibi beslenemıyorum pek vaktim yok evde olmuyorum yani.
    Protein kullanıcam büyük bi ihtimalle takviye amaçlı , herhangi birini kullansam farkedermi yani kullanmamam gereken bi protein varmı

4. tugayztrkk

tugayztrkk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    İzmir, Turkey
    Valla ben pek anlamiyorum protein tozundan ama spor salonunda tek kullanimlik protein tozlari satiliyor.whey in kirmizi kutusu var bi tanidik ondan kullaniyodu.spor salonundaki hocalara sor bence onlar daha iyi bilirler

Sayfayı Paylaş