Yardım lazım bi bakın...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve maximumpower tarafından 13 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. maximumpower

maximumpower Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    çanakkale
    Merhaba arkadaşlar konuya baktığınız için şimdiden teşekkürler.
    İlk olarak vücut ölçülerimi veriyim.
    Boy: 183 cm
    Kilo: 91
    Boyun: 38 cm
    Göğüs: 110 cm
    Bel: 88 cm
    Kalça: 109 cm
    Kollar:30/30,5 cm
    Resimler:
    [​IMG][/url][/IMG] [​IMG]
    Biraz da kendimden bahsedeyim ben üniversite 1. sınıfım yurtta kalıyorum, kendimi bildim bileli kiloluyum :)
    2014 Eylül ayında 110 kiloydum hava değişiminden olsa gerek yeme içmeden kesilip 5 kilo verdim 1 ayda sonrada arkadaşlarla beraber
    bi spor salonuna yazıldım ordaki hocam sadece kardiyo yapmamı söyledi 3 ay boyunca sadece koşu bandı bisiklet bide eliptik yaptım
    3 ayın sonunda 90 kiloya ulaştım. sonra memlekete gittim 1 ayda 3 kilo aldım. Buraya kadar başımdan geçenleri anlattım olay bundan sonrası.
    23 şubattan beri 18 gün oldu sanırım tekrar spor salonuna yazıldım bu sefer başka salona gittik arkadaşlarla ama burda ki hoca ya bişey bilmiyor yada
    beni tınlamıyor hoca ezbere bi program dağıtıp duruyor herkese her neyse şimdi ben bu sporu başarılı bir şekilde yapmak istiyorum ve sizlere ihtiyacım var
    pek bi bilgim yok bu konularda. sorulara geçelim;
    1. Sizce yaza kadar bu göğüsler erirmi yada jinekomasti olma durumu varmı ?
    2. Bu vücuda göre sizden antreman programı istiyorum. haftanın her günü gidebilirim ağırlık+kardiyo programı yazabilcek bilgili birisi var mı ?
    3. Beslenme ben 2. öğretim olduğum için 11 gibi felan kalkıyorum kahvaltı yapmıyorum arada bir 5 yumurta akı ve 0,5lt süt karşıtırıp içiyorum
    bazende tavuk dürüm söylüyorum. akşamlarıda arada yemek yiyorum arada bisküvi felan geçiştiriyorum bazende ton balığı yiyorum
    size sorum yurtta nasıl bir beslenme takip etmeliyim aklımda kalktığımda sütle yumurta akı içmek ( bu beni akşama kadar rahat götürüyor)
    akşamlarıda tavuk göğüsü felan artık ne bulursam yerim ama sizde bildiğiniz şeyleri söylerseniz sevinirim.

Şimdilik sorularım bunlar eğer buraya kadar okuduysanız lütfen bi cevap yazıp akıl verin pzt. günü yeni programa başlamak istiyorum.

İnanmak Başarmanın Yarısıdır, Ben yapabileceğime inandım yolun yarısını geçtim kalan yarısında sizlere ihtiyacım var lütfen yardım edin.

2. maximumpower

maximumpower Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    çanakkale
    Yardım edecek kimse yokmu arkadaşlar konuyumu yanlış yere açtım.

3. sporvebeslenme

sporvebeslenme Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni -Özel Ders Hocası
    Yer:
    Ankara
    Öncelikle Vücut tipin kilolu sınıfına giriyor .Vücudunun belirginleşmesi için yağ yakman gerekiyor . Yağ yakımı ile beraber yapacagın uygulayacağın ağırlık programı kendini sakatlamadığın sürece istesende istemesende senin vücuduna şekil verecektir.Yapacağın şey 15 -20 tekrar arası 2 - 3 set uygulayarak kendini sakatlamıyacağın kilolarla çalışmalısın ÇOK zorlanmadan kaldırabilicegin kilolar iile çalış . Aç yapma ve spordan hemen sonra iyi beslen gerisi gelecektir kal sağlıcakla . ******

Reklam amaçlı paylaşım yapmak yasaktır! Kuralları okuyunuz!

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Mart 2015
  4. maximumpower

maximumpower Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    çanakkale
    Eyv. Sağolasın