Yardım lütfen

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve SeptRA tarafından 30 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. SeptRA

SeptRA Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Ben 16 yaşındayım ,boy 1.75 ve 53 kg ve bu yüzden vg başlamak istiyorum amacım biraz hacim kazanmak 62 kg felan olmak yani ... Ama bana bir zararı olurma mesela boyun uzamasının durması gibi . Eğer sizde uygun görürseniz perşembe günü salona yazılmaya gidicem ???

2. Tolgahantt

Tolgahantt Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretim üyesi
    Yer:
    Türkiye
    Eğer acayip kuvvetli bi adamsan ve bench press'te misal 200 kilo basıyorsan,bi arka kol çalışmanda 50şer kilolar havada uçuyorsa yani çok çok çok ağır çalışacak kapasitede bi yapın varsa derim ki yapma kardeşim fakat öyle bir durum olasılığı çok düşük olduğundan,senin kaldıracağın ağırlıklar boy uzamana etki edemez.Normal bir insan evladına etkisi olmaz eğer ki inanılmaz ağır kilolara girmiyorsa böyle şampiyon seviyesinde.Bildiğim,okuduğum budur makalelerden vs.İyi çalışmalar.

doxux bunu beğendi.
  3. SeptRA

SeptRA Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Sağolasın bu konu hakkında beni aydınlattın teşekkürler :)

Tolgahantt bunu beğendi.
  4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    İnsanlar kemik boyunun bastırınca kısalan çektikçe uzayan birşey zannediyor sanırım :p vg tam tersine büyüme hormonu arttırdığı için ve beslenme , uyku gibi işlerimizi düzenlediği için bence tam tersine boya yardım eder 16 yaşımdayım boyum 1.78 civarı tam tersine faydasını görüyorum önemli olan üstteki üyeninde dediği gibi bilinçli yapmak .

SeptRA bunu beğendi.
  5. SeptRA

SeptRA Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Eywallah kardeşm tşkler .Perşembe başlıyorum salona inş :)

Sayfayı Paylaş