Yardım edin

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve MustafaKUZEY tarafından 18 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Hızlı yağ yakmam gerek vede kasa çevirmem.

1. İyi bir hocadan biliglendirme

oy sayısı 1
    100,0%
  2. ve program verebilicek bi abim cok iyi olur

oy sayısı 0
    0,0%
  3. bi yandan yağ yakarken bi yandan kas yapmak yani ince fit kalmak istiyorum

oy sayısı 0
    0,0%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. MustafaKUZEY

MustafaKUZEY Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, abiler iyi günler. Ben spora yeni başladım eskiyi saymassak vucudum iyice hantallaştı sizden bu 1 ay için çok sıkı beslenme,yağ yakma ve incelirken kas yapma programı istiyorum ve bunun boy uzamasına zararı olmasını istemiyorum yardımcı olursanız cok sevinirim. (FOTODA SOLDAKİ HALİM GEÇEN SENEYE AİT SAĞDAKİ İSE BUGUN ÇEKİLDİĞİM Bİ AY GİBİ KISA Bİ ZAMANIM VAR YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVİNİRİM)

BOY: 1.65
    KİLO:62

2. uchiha

uchiha Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Ekmek, tuz, yağ, şeker, tatlı, cips, çikokata yemezsen inan vücudun iyi tepki verir. Tabi proteinini eksik bırakmayacan en önemliside dinlenmeni aksatma evde çalışacaksan forumda faydalı programlar var bakarsan kendine göre bulabilirsin. Salona gideceksen hocanın sözünden çıkma sonuç alırsın zaten

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. mrage

mrage Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Sandviç mi yaptırıyorsun kardeşim sipariş üsülü yağ yakmak aynı zamanda incelişirken kas yapmak istiyorsun ve bunu 1 ayda yapmak istiyorsun böyle bir dünya yok olsaydı emin ol kimse bütün kış spor salonlarında vakit harcamazsınyaza 1 ay kala herkes vücüt yapar giderdi plajlara.
    Güzel bir sonuç sonuç hafif Değişim görmek bile istesen en az 3 ay harcaman gerekli.

4. MustafaKUZEY

MustafaKUZEY Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ben zaten şaşalı bi vucudum olsun istemiyorum ki sadece, eskisi gibi olsun istiyorum zaten 1 ay da olması gerekmiyo sadece boyum kısa kalmaması için sizden yardım istedim. hoca her antremanda bacak sokuyo o yüzden 30dk bisiklet,karın,kanat,göğüs giriyorum hocadan yardım alsam yardımcı olurmu bilmiyorum. ve sadece beslenme programı istedim mesela neylerde yeterince protein var şişmeden incelip kas yapmak amacım üni sınavından sonra yeterince calısma fırsatı bulucam zaten

5. olympostr

olympostr Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Yağ yakımına yönelik beslenme low carb diyeti öneririm çok sıkı yapman kas kaybına yol açar . Boy uzamasına zararı olmaz hatta barfiks hareketinin boyu 1 -3 cm uzattığı söylenir . Kısa zamanda müthiş sonuç alamazsın maalesef vücudunu daha kötü hale sokarsın.

6. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    wrestler bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş