Yardımınıza Muhtacım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve smithx tarafından 5 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. smithx

smithx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bodyforumtr de ki araştırmalarıma göre bir yemek programı yaptım doğrumudur bi göz atarmısınız ;

öncelikli amacım yağları yakıp yanında kas yapmak. 20 yaşındayım, 174 boy ve 80 kilo fakat vücut yağ oranım haddinden yüksek, göbek bölgesi-simit kısımları yağlanmaları maalesef fazla.günde 20 dakika koşu yapıyorum,şimdilik evde çok zorlamadan ağırlık çalışması yapıyorum fakat 1-2 hafta içerisinde salonda düzenli çalışma yapmaya başlayacağım.

sabah (07:30 civarı) : 1 yumurta-az miktar lor peyniri ve (yulaflı veya sultani // 1 paketten 3-4 dilim) gibi düşük kalorili ve lifli yiyecekler.
    öğlen (13:00 civarı) : lor peyniri ve (yulaflı veya sultani // 1 paketten 3-4 dilim)
    akşam (18:00-19:00 arası) : ton balığı veya (3 dilim salam-2 dilim kaşar+kepek ekmek ve 1 bardak portakal suyu) ek olarakda kalan zamanda açlığı önlemesi için (yulaflı veya sultani // 1 paketten 3-4 dilim)

NOT: öğünler arası yeşil çay, kahve veya süt+tarçin karışımı alıyorum.kola-şekerli-unlu yiyeceklerden uzak duruyorum.

yanlış olan kısımlar veya eklemek istediğiniz şeyler varmıdır acaba, şimdiden teşekkür ederim

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bence biraz daha araştırma yap. bisküviler gereksiz, yemek miktarı da çok eksik geldi bana.

3. smithx

smithx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bisküvileri bu forumdaki konularda önerenler cok fazla olmuş, lif oranı yüksek kalori olarakta çok fazla değil şeklinde önermişlerdi.
    yemek miktarı konusunda ne gibi önerilerde bulunursunuz acaba, netür eklemeler yapabilirim. cevaplarınız daha açık olabilirse sevinirim .
    teşekkürler.

Sayfayı Paylaş