Yaptığım Çalışma Doğru Mu?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ENGİN REİS tarafından 27 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ENGİN REİS

ENGİN REİS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar. sporda 3.ayın içerisindeyim. spor salonuna 1 dolu 1 boş şekilde gidiyorum. pazartesi ön kol gögüs çarşamba omuz arka kol bacak cuma sırt ve bacak çalışıyorum.cumartesi bazen gidiyorum o günde genel bir çalışma yapıyorum. bu programda yanlışlık var mı? haftalık çalışma günüm az mı? öneri tavsiye ve görüşlerinizi bekliyorum.teşekkürler.

2. brkyydnn

brkyydnn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    bilmiyorum özel hayatında ne işle meşgulsun senin düzenine uyar mı ama 3 gün git 1 gün dinlen bu şekilde devam ettir derim ben

3. ENGİN REİS

ENGİN REİS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Haftada 2 gun mola verin diyorsunuz yani.yogun geciyor hayatim. Bu sekilde calismam yavas bir gelisim mi saglayacak?

4. ironaddict

ironaddict Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    13
    Sırt ve bacak büyük kas gruplarıdır dolayısıyla antrenmanları verimli olması için fazla efor gerektirirler, onları ayrı günde çalıştırman daha sağlıklı olur hem de hakkını vererek yaparsan antrenmanlarını iyi sonuçlar alırsın. Diğer daha küçük kas grupları bölebilirsin bence . Bir gün gidip bir gün dinlenme konusunda bir sakıncası yoktur Sonuçta haftanın sonunda bürün vücudunu en az bir kere çalıştırdıysan verimli olacaktır. Diğer şey bu aşamada haftada 6 gün antrenman fazla gelebilir 4 gün idealdir. İşe ysrayan makineyi değiştirmeye gerek yok sen de sonuç aldığın sürece kurcalamamalısın. umarın yardımıcı olmuştur. İyi çalışmalar
    http://www.myfitclub.org/

5. ENGİN REİS

ENGİN REİS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bilgiler için çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş