Yan taraftaki yağlar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve osoysal6 tarafından 5 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. osoysal6

osoysal6 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Abilerim hepinize merhaba.Boyum 180 kilo 81 ancak soyle bir sıkıntım var karnımın yan taraftaki yaglar cok kötü duruyor Temmuz un 24 unde bi spor salonuna yazildim ama okuldan dolayı sadece cumartesi ve pazar gunleri gidebiliyorum.Nasil beslenmeliyim ve Evde hangi egzersizleri yaparsam bu yan taraftaki yaglari eritebilirim?.Simdiden hepinize tesekkürler.

Not:Evde kosu bandi var ve geceleri disari cikip kosuyorum

Not2:Forumda yeniyim eğer böyle kişisel yardım istemek ban sebebi ise kaldırabilirim.

Son düzenleme: 5 Ekim 2015
  2. gokhanyaman30

gokhanyaman30 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    3
    Yan yağlar nasıl gider diye anlıyorum diyet yapman lazım karbonhidratı yağı düşürüp proteini artır ve düzenli spor yap

3. osoysal6

osoysal6 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sağolasın abi.Ekmegi sadece kahvaltida yiyorum o da en fazla iki dilim tam bugday ekmek onun yaninda zeytin, peynir, yumurta yiyorum kahvaltida.Okulda 12:50 de ogle yemegi var orada corba, ana yemek (ne cikarsa) ve salata alıyorum. Eve 4:30 da geliyorum hemen 3 kasik yogurt ve iki kasik yulaf ezmesini karistirip yiyorum. Aksam yemegindede artik annem ne pisirirse ama iste kucuk porsiyonlarla yiyorum.Saat 8:30 dan sonra iste bi kac egzersiz buldum onlari yapiyorum.11 de de dısari cikip orta tempoda kosuyorum.Iyi midir?

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş