yaklasık 2 ay oldu başlayalım Programımı değerlendirirmisiniz ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ByJsf tarafından 10 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ByJsf

ByJsf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kilo : 73
    boy:1.75
    Kol:35

Ölçülerim genel olarak ideal fakat hafif göbek var bunun için başladım aslında , fıtness ağırlıklı bi program ıstıodum , hocam bu programı yaptı sizce nasıl ?

1.gün : 25 dk orta seviye Kardıyo , Üst göğüs makine , Benc spnc , yatarak yana açış (dumbullarla) , Let iniş , Scot curl , bide Fransız crl , 4x15 zeminde mekik , 4x15 alt karın mekik antreman sonundada 25 dk orta seviye ( gnelde 6.0 hızla ) koşu bandı .

2.gün: 25 dk orta seviye kardio , Sırt,bacak,omuz ağırlıklı yaklasık 1.5 saat süren bi antreman , 4x15 zeminde mekik , 4x15 alt karın mekik , 25 dk yine orta seviye koşu bandı .

haftada 4 gün gıdıyorum pazartesi , salı , perşembe, cuma yorumlarınızı beklıorum...

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    proğram yanlıs ve ağır bicepse tek hareket tricepse tek hareket vermıssın sırt bacak ve omuzu aynı gune almıssın cok yanlıs

3. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Bunun yerine başlangıç programını verseymiş daha iyiymiş. Yani tüm bölgeler 2 hareket. Göğüsü niye ayırmış onu anlamadım. Senin bu konuda bir talebin mi oldu?

4. ByJsf

ByJsf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    İlk 1 ay başlangıç programı uyguladı zaten bu programı yaklasık 3 haftadır uyguluyorum , ben ilk defa bu sporla ilgilendiğim için bu tamamen hocanın bana yaptıgı program . Program ağırmı yoksa hareketlernmi zamanlaması yanlış ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 07:58 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 07:51 ----------

pardon ya unutmuşum biceps için bide halter vardı ( barbell curl ) .

5. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Genelde programlarda bir büyük kas grubu bir küçük kas grubu çalıştırılır aynı gün. O nasıl bir programdır ki 3 büyük kas grubu aynı gün çalışıtırılıyor:D

Örnek program: göğüs-biceps, omuz-tricpes, kanat-bacak

haftada 3 gün bu şekilde yapılabilir. Ya da bir gün kardiyo ile 4 gün çalışılabilir.

Sayfayı Paylaş