1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

yaklaşık 3 aydır evde düzenli çalışma sonucu vücudum

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve pendragon tarafından 31 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Hangi Kas Gruplarım Eksik Duruyor

1. Göğüs

58,7%
  2. Karın

34,8%
  3. Omuz

41,3%
  4. Biceps

15,2%
  5. Triceps

26,1%
  6. Sırt

26,1%
  7. Ayak

26,1%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. scknyzc

scknyzc Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Evde çalışarak bu kadar olur her yerin eksik salona git

2. romeo3486

romeo3486 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  3. radyasyon35

radyasyon35 Yeni Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0

pendragon bunu beğendi.
  4. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Daha önceki halin nasıldı aslında önemli olan bu ama çok çok büyük bir vücut olamdığı için onunda pek bir önemi yok.

Ancak yaşın genç,bu yaşta başladın azim ve sabırla devam edip bırakmaz isen 2-3 seneye çıok iyi vücut elde edebilirsin,bak burayada yazıyorum sen 1 yıl içeriisinde eğer bırakamz devam edersen mutlaka bir salona yazılacaksın zaten bu kaçınılmaz olacaktır.Çünkü bu spor doyumsuzdur her geçen gün dahasını isteyeceksin.O nedenle daha iyi vücuda sahip olacaksın tabi buda salona gitmekle olacaktır.

Hırsını ve azmini kaybetmemen dileğiyle.

Son olarak ; en son fotoda kafanı neden gizledin onu anlamadım :)Yüzün olsa tamamda kafandan kimse seni tanımaz merak etme ;)

5. pendragon

pendragon Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Usta antremandan sonra saçların durumu pek iç açıcı olmuyor malum havada sıcak göz zevkinizi bozmak istemedim :)

6. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    Kendini bir salona yazdırt...Yazdırtamıyorsan ağırlıklarını arttır...Kolay gelsin...

7. pendragon

pendragon Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Aslinda salona yazilmak istemiyorum cunku salona yazildigim zaman butun hareketleri 1 saate filan sigdirmam gerekecek evdeki gibi rahat olmayacak yani evde sporun bir kismini sabah bir kismini gece yapabiliyorum ama salonda bu sansim pek yok o yuzden sicak bakmadim salon isine

8. bdyc22

bdyc22 Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fitness Eğitmeni
    Yer:
    denizli
    yorumları okumadım ama evde uğraşcağına spor salonuna gıtme şansın varsa git orda daha iyi bir gelişim sağlarsın .başarılar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:12 ----------

sımdı okudumda salonda hareketlerı bır saate mı sıgdırman gerek ? yok öyle bir şey.. salonda daha ayrıntılı kas gruplarını çalıştırcaksın bılgılı kısılerde aynı ortamda olup daha çok şey ogrenıceksın kazanacaksın salon ortamı daima farklıdır.

9. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    Salonda daha hızlı gelişirsin oradaki aletler evde yaptığının katkat faydasını sana gösterir arıca orada tam düzenli oalrak sana öğretirler böylece hereketi tam yapıp çok fazla verim alırsın.

Birde salonlara istediğin zaman gidebiliyorsun.Sana belli bir vakit vermiyorlar!
    Oradaki antrenörlerden hangi vakit musaitsen ona göre bir program isteye bilirsin.

10. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Antrenman süresi 1 saati geçmemelidir. Sabah şunları akşam şunları diye ayıramazsın, kas bölgen ilk uyarımdan sonra dinlenmeye girer ve dinlenmekte olan kas bölgesi çalıştırılmaz. Evde çalışacaksan da forumun Antrenman ve Beslenme bölümlerini okuyarak, bilinçli çalışmanı tavsiye ederim.

11. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    Haklısın...

12. kaslıadam

kaslıadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    .gerçeklerimi duymayı istiyorsun. yoksa duymak istediklerinimi ?
    kol ful yağ saten ;
    damarlanma yok.
    kas hatları yok.
    göğüsler şekilsiz.
    karın kasının k si yok .cunku 60kgden fazlasın
    göbek var.
    sırt saten yağlı.
    tahminlerim 60kg den yukarı diyor.
    bilemiyorum kas hattı yok. vucud 3gen deilde diktörgen gibi sanki :)

bunlarsa duymayı istediklerin;
    güzel bir çalışma. ilerlemen lazım.

13. pendragon

pendragon Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Hahaha duhduhduh Revolt yorum yazmak icin yeni hesap acmana gerek yoktu allahim ya adam nelerle ugrasiyor sirf insanin moralini bozmak icin bence ugrasma anten bile olsan kimse takmaz seni =)

14. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Bu kötü yorumlar sıze yapılsaydı nasıl hissederdiniz? biraz empati kurunda yorum yapın başta söylediğim gibi bence vucudun gayet ıyı 3 ay salona gıdıp genede gelişemeyenler var yolun açık olsun

ayrıca evde olmaz diye bir şey yok gereklı ağırlık plakaları, 2 dambıl 1 ez bar 1 düz bar bench sehpası ve kapı barfıksı olursa salondan hiçbir farkı kalmaz

15. VücutcuÇocuk

VücutcuÇocuk Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Antalya
    Karın bölgene ağrlık ver bence. Daha iyi olacaktır.

16. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    ne alaka günde 2 antreman yapılır. hata zamanı olanlar için daha iyidir. tabi aynı bölgeyi kastetmiyorum 2 farklı bölge gün içindeki 2 ayrı saat diliminde pekte güzel çalışılır.

ayrıca salondaki imkanlar tabiki daha fazla olacaktır. belki bir kaç bişide öğreten tecrübesiyle yardımcı olan çıkacaktır. ama evde de hiç bir şey yapamazsın demek en azından rocky e haksızlık . şaka bir yana salona gitmen iyi olur ama evde de hiç bir şey yapılmaz demek külliyen yanlış işin temelini kaptıktan sonra gerekli aletleri kendine sağlayıp evede de ilerleme kaydetmen gayet olası yeterki doğru bilgilere sahip ol.

17. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Burda aldığın yorumlar moralini bozabilir ama lehine çevir derim ben.Fotoğraflarda çok keskin bir gelişim yok gayet açık. Hepimizde olmuştur bu psikolojik olarak etki altında kalıyosun hiç çalışmasan iki dambıl kaldırsan aynaya baksan cok farklı görürsün kendini. Burdada gerçekleri görmek pek çok üyeye olduğu gibi sanada faydalı olucaktır ;)

18. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yav cogu kısı hakaret etmeye yer arıyor hem 3 ayda gelısım gosteremeyen var dıye konusuyosunuz hemde hıc bısey yapamamamıssın dıyosunuz cıft karakter bu olsa gerek :D 3 ay ıcınde nasıl bır vucut oldugunu yorumların ve yıkıcı konusup ders verdıgını zannedenler daha cok spordan sogutuyorsunuz . Foruma zarar verıyorsunuz .

19. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    tamam arkadaşın morali bozulmasın.bende genç biriyim 1 yaş küçüğüm arkadaştan.ama ne bekliyorsunuz 3 ayda? hemde evde.salona giden biri bile 3 ayda fazla bir şey beklememeli.kusura bakma özür dilerim gerçekten ama dost acı söyler diyeyim.anket de acmıssın ama bir şık eksik. eğer oraya HEPSİ şıkkını koysaydın tahminim oyların çoğu oraya gidecekti.kısaca özetliyim bu bir ego sporu.nadir kişiler güzel yorumlar atacaktır.(brhmcr gibi :D ) Aynaya bak ben iyiyim diyorsan iyisindir.kendine gerçekleri söyle.ve bu sporu yapacaksan eğer istiyorsan gerçekten yap derim. YA şu Revolt un üslubu kötü ama hak vermeden edemiyorum kendimi

20. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Kimseye aldırma bu kötü sözler sana gaz versin 1 sene daha evde çalış zaten vücut 1 seneye şekil alıcak salonada gittiğinde kısa sürede fit bir vücuda ulaşabilirsin salon istemiyorsan bir bar dambıll seti barfiks aleti aldığında salona ihtiyacın kalmaz karın bölgene ağırlık ver bence çok iyi iş çıkar karın bölgende.

Sayfayı Paylaş