Yakılan karbonhidrat ise eğer

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve badiufuk tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. badiufuk

badiufuk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    arkadaşlar merhaba
    okudugum bildigm kadarıyla body antremanından en az 1 saat önce karbonhidrat tüketmemiz gerekiyor onu kas olarak çeviriyoruz tabi.
    Peki bazı arkadaşlar antremandan önce whey ( protein tozu oluyor değilmi? )
    alıyorlar 1 ölçek falan 2 ölçek yada proteindede aynı şey geçerlimi daha mı etkili oluyor antremandan önce protein kolların gelişmesine vs ?
    Yoksa antremandan sonramı tüketmeli proteini ?
    Birde benim bacaklarımda ince onları nasıl kalınlaştırabilirm :)
    Teşekkür ederimbench_O

2. qKn

qKn Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Ben antrenmandan önce amino asit alıyorum sonrada whey protein alıyorum tabi ki cok daha etkili oluyor günlük protein ihtiyacını karsılarsın whey protein ile ayrıca benim gibi gelisim cagındaysan cok isini görür ben 3.aydan itibaren basladım whey protein almaya cok etkisini gordum normal yemeklerden bu proteini karsılaman imkansız onun ici al bence buda sporun temel gıdasıdır bacaklar icin leg press leg extension leg curl squat ve hack squat öneririm benim calıstıgım 4 hareket

3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Bende antreman öncesi ve sonrası kullananlardanım. Nedeni de ağır çalışmalar esnasında gerekli olan aminoasitlerin kanda hazır bulunup kaybın minimum olması için. Bide kardio yapıcaksam antreman sonrası, o gün kesin tozumu içer giderim salonuma :)

4. SOLID

SOLID Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Kanımca whey en iyi etkiyi antremandan sonra,amino ise antremandan önce verir..

qKn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş