Yag yakim gunlugum animal cuts

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve yckopal tarafından 5 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yckopal

yckopal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aslinda spora baslayali 3.5 ay oldu o zamana kadar l carnitine ve diyetisyen diyeti yapiyorum diyet programimdan bahsediyim
    Sabah
    2 dilim peynir veya 1 yumurta 1 peynir
    5 adet zeytin
    Sinirsiz salatalik domates
    200 ml sut
    2 dilim esmer ekmek
    Ogle
    150 gr ton baligi 1 dilim ekmek
    Evet hep ton baligi yiyorum ogrencilik zor
    3 saat sonra ara ogun
    Yarim paket eti form kraker 200 ml sut
    Veya
    Uniq2****** bar
    Aksam
    Yurtta kaldigim icin ana yemek ne varsa ondan 8 kasik
    Veye
    Kirmizi et 180 beyaz 200 gr
    1 dilim ekmek veya yarim kase corba
    Sinirsiz salata
    Animal cuts kullanali 2 gun oluyor yarin da cla basliyacagim carnitne yi kestim uygun oldum zaman yazicam.
    Spora basladigimda 112.7 kiloydim simdi 98.5 yag ve kas oranimi diyetisyene gittigim zaman bildiricegim
    Ayrica bir sorum var muscle pharm bcaa kullaniyorum spora basladigimdan beri animal cuts aldigim yere spordan once 4 spordan sonra 4 hap olarak aldigimi soyledim onlar da bana once 8 sonra 8 olarak almami yoksa kaslarin eriyecegini soyledi sizce dogru mu?
    Bcaa bitince animal nitro alicagim yanina da protein tozu alicagim ama protein konusunda kararsizim izole protein almak istiyorum yag ve karb az diye sizce ne almaliyim? Fiyati degil etkisini baz alirsak?

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Yurtta kaldığınıza göre besin düzeniniz iyi yinede ton balığındaki yağlara da aynı zamanda dikkat edin ve haşlanmış yumurta tüketirken 1 değil 2ye 3e katlaya çalışın sayıyı boyunuz kaç bu arada bunu yazabilirmisiniz ? 112.7 kg'dan 98.5 kg'ya inmek iyidir fakat zannedersem sarkmalar olabilir bu sarkmaları önlemek daha iyi olur egzersizleri mutlaka çalışın ve kaslarınızla ilgi sorun yaşıyorsanız kas erimesinin en baş sebeplerinden biriside protein yetersizliğidir bunu giderebilmek ve güçlü protein almak çok önemli et,sebze,süt ürünleri tüketin ve Barfix,Şınav,Mekik,Squat çalışmanız çok önemli başarılar ;)

3. yckopal

yckopal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Tesekkurler diyetimi diyetisyen veriyor acikcasi pek disina cikmak istemiyorum ve dedigine gore kas kaybim azmis yani iyi gittigimi soyledi simdi aticagim fotoda numaralar ilk basladigim aydan son aya kadar gosteriyo boy 1.87 ve agirlik antrenmani yapiyorum su ara diyeti yaptigim icin 2 gun spora gidemiyecegim ama cumartesi agirlik prog. Ama kardio 20 dk parkur agirliktan once agirlik ant. Sonra 15 dk eliptik 5 dk kurek suan animal cutsin etkisi hydroxyl cut hardcore pro ya gore cok az ama kotu degil (hyydroxyl 2 yil once kullandim) geceleri yatirmiyor istah kesiyor daha 5 gun oldu iyi su attim idrara cok cikiyorum belki fazla su ictigimden dolayi diyetisyenim bana normal diyetimden ayri 2 gun pes pese olmak icin ara diyet verdi
    Sabah
    2 dilim ananas
    10 findik
    1 dilim peynir
    Kusluk
    2 kuru kayisi
    Ogle
    2 yumurta
    1 dilim peynir
    1 cay kasigi zeytinyagli salata
    Ikindi
    1 bardak sut
    Aksam
    160 gr ton baligi
    1 dilim esmer ekmek
    Salata [​IMG]

Weider cla yi nasil kullanmaliyim arkada gunde 5 tane diyor ama her ogunden once 1 tane mi ve bcaa sivilce yapti galiba karacigeri zorladim bu yuzden ant once 6 sonra 6 tane kapsul almayicagim
    Diyetisyenle ayni anda spora basladim ama diyetosyene gitmeden 1 ay once kendi kafamdan diyet yaptim
    Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme: 9 Nisan 2015
  4. egemenn

egemenn Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir