Yag oranim cok yuksek yardimci olabilir misiniz

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve OsmanK1 tarafından 25 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. OsmanK1

OsmanK1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar durmum soyle, ben tamamen anlatayim olanlari istedigimi de soyleyim yardimci olabilecek arkadaslar cevaplarsa sevinirim. Ben 7 8 yil basketbol oynadim ve son 1 yilinda da bir yandan fitness yapiyodum, cok ust duzey olmasa da duzgun bi vucudum vardi ama sonrasinda lisenin son yilinda sinavlar dolayisiyla butun sporlari biraktim ve cok saldim. 20 kilo kadar aldim ve normal bi sekilde degil yani kilo aldim gobegim cikti seklinde degil, gobegim cok cikmadi ancak belimde gobegimde ve gogsumde inanilmaz yağlanma oldu, bacagim ve kalcamda da. Gecen seneydi yani bu gecen sene sinava hazirlaniyodum, sonrasinda gectigimiz yaz dikkat ettim ve 10 kilo kadar verdim ancak hala cok fazla yagliyim, su an spor salonuna yazildim tekrar, ölçümlerim yapildi 93 kiloyum ve %26 yag oranim var. Gercekten cok yuksek yani, sizden bunu duzeltmek icin yardım istiyorum ve her turlu seye acigim yani cidden cok kararliyim geri normale donmeye, cok agir antremanlara da hazirim. Yardimci olacak biri varsa cok sevinirim

2. Atatdemir

Atatdemir Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    38
    Yağ oranın öyle çok çok yüksek değil ancak dediğin gibi fazla şuan da yapman gereken bana kalırsa işk olarak günlük alman gereken kalori miktarının 500-600 kalori azını alabilirsin. İlk başlarda vücuttaki su atılacağından kilonda hızlı düşüşler olacaktır. Vücudunu zayıflıcam diye çok sıkma sadece şeker ve yağı tam olmasada çıkart tuzuda azaltabilirsin.

Antreman programına gelicek olursak bana kalırsa 3 gün full body şeklinde ağırlık antremanı antremanların sonunda da 10 dklık hiit kardiyo bana kalırsa çok hoş olur.

Tavsiye: Sakın haa ben zayıflıcam ağırlığa gerek yok diyip kardiyoya abanma olan kasını kaybedersin hiç gerek yok yaza kadar yağ oranını yeterince düşürürsün zaten sıkıntı yok.

İyi günler ;)

3. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link : https://www.bodyforumtr.com/forums/yağ-yakıcılar-ve-yağ-yakımı.18/

Arama Kelimeleri : Yağ Yakımı

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş