1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

yaş 34 96 kilodan 74 kiloya düşüş ve 4,5 aylık v.g geçmişi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve umut205gti tarafından 25 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 25 üye.
  1. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Absinth çok teşekkürler, benim durumum da aynı umut gibi olduğunda yeni konu açmadım; ilk fotoğraf ile tek farkımız yüzümüz :) vücut tamamıyla aynı durumda idi. ben de yazdığım programla umutun üçüncü resmine gelmeyi planlıyorum. ilk resmi tutturduk sıra üçüncüdekinde :) çok güzel yapmış, gerçekten çok tebrikler umut.

2. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    işte bunlar yaa. olay budur. tbr. ederim azmin zaferinden başka ne denilebilirki. butun gun bir kosede oturup ''neden zayıflayamıyorum'' yada ''ne yapsam olmuyor'' diye sızlanan insanlara tek tek gostermeli bence. bu hayyat bir olume çare yok. tbrler. başarılarınızın dewamını dilerim.

DeaqLe bunu beğendi.
  3. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    teşekkürler..
    beni de bu forumda en çok üzen mesajlar ; lütfen yardım edin , çok kötü bir vucudum var gibi yazılan mesajlar.
    yardım istemek aslında güzel birşey ama ilk önce insanın kendisine inanması ve bu inançla çalışması gerek .

ben her akşam ikinci bir işe gider gibi salona gidiyorum , gerçekten sıkı çalışıyorum , beslenmeme dikkat ediyorum v.s ve bunları kimsenin baskısı olmadan kendimi iyi hissetmek için yapıyorum.kendime orta vadede hedefler koyup bu hedefler için çalışıyorum .

3 ay sonra yeni fotolarımı da ekliyeceğim.umarım önümüzdeki 3 ay içinde de bir gelişim gösterebilirim.

4. CheckandMate

CheckandMate Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Bazıları azıcık göbeklerini eritcem eritcem diye söylenir ama birtürlü yapmaz çünkü azim yoktur.Siz 96 kilodan 74 kiloya düşmüşsünüz,gerçekten tebrik edilecek bir azim.Helal olsun.

5. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    teşekkürler...
    ama 96 kilodan 68 e düştüm önce , v.g ye başladıktan sonra kontrollü olarak 74 e ;)

6. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Tebrikler.Çok hızlı kilo vermeni sağlıklı bulmasam da ,insann o yağlardan kurtulma azmi ile hiçbir şeyi görmeyeceğini kendimden de iyi biliyorum.Vücut kilo verince,forma girince insan sanki nasıl da sanki gençleşiyor :) İlk foto ile son fotolar arasındaki olumlu değişiklikler çok iyi.

7. wagg1sh

wagg1sh Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    tebrikler umut gerçekten bir azim örneği göstermişsin. birşey sormak istiyorum yalnız. 96 kilodan düşerken günde aldıgın ortalama kalori miktari neydi nasıl yiyecekler tercih ettin tam olarak bilgi verirsen bize çok faydan dokunur : )

8. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    teşekkürler,
    aslında bu konu hakkında verebileceğim bilgiler başkaları için sağlıklı olmayabilir.ben almam gereken kalori miktarının çok altında bir kalori aldım diyet dönemimde ama bu doğru birşey değildi.
    salona gitmeyi haftanın 5 günü hiç aksatmadım ve sürekli kardiyo yaptım.
    aslında en iyisi kulaktan dolma bilgiler ile ya da başkalarının diyet programlarına göre diyet yapmak yerine uzman bir diyetisyen kontrolünde spor yaparak kilo vermek.ben herkese bunu tavsiye ederim ...

9. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Tebrik Ederim Seni Umut Abi..

Hızlı bir şekilde kilo verdiğin halde sağlığına zarar gelmemiş Şanslıymışsın .. Ve de Azimli :)

10. asım

asım Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ist
    tebrıklerrr dilerim azim süperr

11. appbodybuilder

appbodybuilder Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya size ilginç birşey sormak istiyorum. ben de yeni başladım şu anda kilo kaybetme aşamasındayım. yani senin ilk fotoğrafındaki gibiyim desem yeridir.

sormak istediğim göğüslerle ilgili, benim de göğüslerim kilodan sarkık biraz. görünüşe göre sen atlatmışsın o problemi, tamamen fitnessle mi oldu yoksa yağ aldırma filan oldu mu?

12. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    96 kilo olan halimde benim de göğüslerim sarkıktı. sonrasında kardiyo ile beraber zayıflamaya başladığımda yavaş yavaş eridi . v.g ye başladıktan sonra ise tamamen düzeldi . kesinlikle bir yağ aldırma söz konusu değil.zayıfladıktan sonra bile hala biraz sarkma vardı ama dediğim gibi v.g bunu tamamen ortadan kaldırdı.hatta şu an vucudumda en iyi bölgelerimden biri olarak göğüs bölgemi görüyorum.( eksiğim çok tabi )

bu arada yeni fotolar çok yakında :)

appbodybuilder bunu beğendi.
  13. wolf13

wolf13 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    dikkatimi birşey çekti ilk iki fotoğraftan sonra yüzler kapalı yüzler görünmüyo eğer bir açıklama yaptıysan fazla inceleyemedim özür dilerim fotoğraflar gerçekse çok çok iyi bir ilerleme başarılar dilerim tekrar söyleyeyim konuyu fazla inceleyemedim bunlar hakkında bir açıklama varsa tekrar özür dilerim

saygılar...

umut205gti bunu beğendi.
  14. actively

actively Üye

Beğenileri:
    437
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Yurtdisi
    Resimlere bakinca 5-10 yas genclesmissiniz, azminize tebrikler. Dikkatimi ceken karin bolgenizde gorunurde sarkma olmamis, ozel karin bolgesi calismaniz oldumu. Ikinci resimdede pek gorunmuyor, diger resimlerin de size ait oldugu kolunuzdaki dogmelerden belli, yuzunuzu kapatsaniz bile.

wolf13 ve umut205gti bunu beğendi.
  15. lynx_engin

lynx_engin Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    gerçekten tebrikler =) azminizin devamını dilerim

umut205gti bunu beğendi.
  16. umut205gti

umut205gti Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    çorlu
    konu başında da yazmıştım . yüzümü kapamamın tek sebebi poz verirken komik tuhaf bir hal alması :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:57 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:54 ----------

ilk kilo verdiğim dönemde sarkma oldu .
    aslında hala var ancak abartılacak şekilde değil . her antrenmanımda 100-150 arası mekik yaparım . bunun dışında özel bir çalışmam olmadı ama son bir haftadır karın bölgesine daha fazla ağırlık vermeye başladım . mayıs ayı için hedeflerim var :)

teşekkürler.

actively ve wolf13 bunu beğendi.
  17. boragokcan

boragokcan Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    muahsebe
    Yer:
    istanbul
    valla helal olsun büyük başarı

18. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    SAVAS74 usta ben mi yanlış anladım eğer yanlış anladıysam özür diliyorum ama sen hiç durmadan yarım saat boyunca mekik çektiğini mi söylüyorsun eğer söylüyorsan doğrudur elbette ama faydalı olurmu ki aralıksız yarım saat mekik çekmek bilemedim doğrusu

19. SoyLu61

SoyLu61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    nasıl verdin onca kiloyu ya ben l-carnitine kullanmama rağmen tık yok

20. RsinanT

RsinanT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bişey sormak istiyorum dikkatimi çektide 1.resimden sonuncu resme dogru giderken vücuttaki kıllar azalıyo epilasyon falanmı yoksa kendiliğindenmi dökülüyor kilo verince merakımı hoş görün benim takımtım varda kıllar a :)

Sayfayı Paylaş