1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 18 / Kilo: 77 Boy 1.78 2 Yıllık Zayıflamam

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve £rMaN tarafından 31 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    yağları nasıl yakıyor? yani dışkı ile mi atıyor yoksa idrar ile mi? (bu soru için üzgünüm)

2. £rMaN

£rMaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl yakıyor derken ? kilo veriyorum yağlar gidiyor doğal olarak.

3. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    Hemen işin kolayına kaçmışsınız.Böyle ürünler kullanmak sizin iradenizin zayıf olduğunu gösterir.Kilo vermek zannettiğiniz kadar zor bir olay değil.Yanlız bazı parçaların bir araya gelmesi gerekiyor.Sabır , irade,beslenme,antreman ve dinlenme vb...Eğer bunları bir düzen içinde yürütebilirseniz , istediğiniz kiloyu kısa sürede verirsiniz.

4. £rMaN

£rMaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Doğrudur ben hiçbir ürün kullanmadan 98 den 68 e kadar düşen biriyim fakat o yazın hem çalışıyor hem spor salonuna gıdıyordum.Böyle ürünler eğer vaktiniz varsa , spor salonuna gidiyorsanız zaten gereksizdir benim 30dk spor yapacak vaktim bile olmuyor bazen o yorgunlukla ayda 1 kez evde spor yaptıgımda oluyor.Tek yapabıldıgım bu tempoda beslenmeye dikkat etmek oda evde olmayınca ne kadar dikkat edebilirseniz...

DeaqLe bunu beğendi.
  5. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    tamam işte de butür yağ yaktırıcılar idrarı arttırıyor diye biliyorum yoksa nasıl yakacak ki?

6. £rMaN

£rMaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yağ yakıcı degıl tam olarak şöyle bide idrarla degıl normal o tür olaylar sadece tokluk hissi verip ağız kurulugu yapıyor oda az ve saglıklı beslenme uyguluyorsun bol suda ıcınce yağ yakım kilo verme olayı oluyor

Sayfayı Paylaş