1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 18 / Kilo: 77 Boy 1.78 2 Yıllık Zayıflamam

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve £rMaN tarafından 31 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. £rMaN

£rMaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar önceki konum bilgi ve foto yetersizliği sonucu kapandı umarım bu kapanmaz yarında bırcok yenı foto cekıp koyucam.

Özetle anlatayım yaşamımı ben abur cubur vs. yiyerek küçüklükten 16 yaşıma kadar şişmanlıyarak ilerledim.O yaz yani 2008 yazında yoğum tempoda bir işte çalıştım ve aynı zamanda kendı bıldıklerımle ve evde dumbell mekık vs. çalışarak baya bir şekilde zayıfladım.2008 yılında yaklaşık 100 kıloydum boyumda 1.60 küsürdü.Şuan ise 1.80 e yakın boyum ve 77 78 kilolardayım ve görüldüğü gibi yağ var.Hiç spor salonuna gitmedim kendim yaptım dikkat ettim ve 1.5 yıl denılebılecek surede geçen yaz bu hale geldim ve fotolar suan cekılmıstır biraz dikkat etmıyorum bu aralar kilo aldım ve tekrar başladım.Sizden istediklerim neler yapmam gerektiği yani salona gidecek vaktim yok , o zaman yazın zayıflarken 1 kutu şu elma krom zayıflama ürünlerinden kullanmıştım etkiside olmuştu şimdide l-cartin tarzı şeyler kullanmalı mıyım ? Yardım ve görüşlerinizi bekliyorum.

Edit: Yeni fotolar eklenecektir.Unutacağım soracagınız birşey varsa beklıyorum.

Fotolar:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG]

2. Aziz Tütenk

Aziz Tütenk Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Evde çalışmayla güzel kilo vermişsin, keşke salona gidecek zamanında olsaydı. İlaçlar hakkında hiç bir bilgiye sahip olmadığım için bir şey söyleyemem. En azından evde çalışmaya devam et haftada 2-3 kez koşu falan yapmayıda ihmal etme :) Hadi kolay gelsin.

3. £rMaN

£rMaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim Aziz herkes öyle söylüyor evde yaptıgım şeyler zıplama , mekik ve şınav birde dumbelllarım var 5 kglık.
    Bu yaz spro salonuna kesin gideceğim fakat yaza kadar daha kilo vermek istiyorum.Birde birşey soracagım şimdi kollarımda göğüsümde diyelim yağ var.Bunlar dumbell çalışırsam erir ve kas olur mu yoksa eritmek için kilo verip öyle mi ağırlık çalışmalıyım üstadlar ?

4. £rMaN

£rMaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Umarım biri soruma cevap verebilir :)

5. ozpirik

ozpirik Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    İstanbul
    Eve eliptik bir bisikler al. Önce mekik ardından bisikletle 30-40 dk çalışırsın. Karşına TV vb. birşey de alırsan zaman su gibi geçiyor.
    Yediklerine daha dikkat et. Evde yer varsa daha fazla ayarlanabilir dumbbell al. Kapı barfiksi al.. Bir gün kardiyo bir gün ağırlık çalış. Yeterince yer varsa ağırlık sahpası da al, gaz veriyor.. Uykuna da dikkat et.

6. £rMaN

£rMaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler söylediğiniz şeyleri alamam fakat olan biryerde çalışabılırım yağ varken ağırlık çalışmalı mıyım emin değilim ama..

7. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Neden kilo vermek istiyosun? Fazla bi yağlanma yok bodye gidip kas yapınca vücudun gayet güzel durur.

8. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Bende çok kiloluydum 2006 kan değerlerim patlayınca, bir anda tuz, şeker, kola, abur cubur her şeyi (gerçi çok yemezdim o tür şeyler) kestim. 15 gün içinde kilo vermeye başladım. Bitkisel çaylar vs de kullanınca şu anda toplamda kalıcı olarak 30 kilo verdim.

edit: Kilo vermek o kadar da ciddi bir sorun değil bence. (en azından bunu öğrendim)

9. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    Kilo vermek zor değil.Kiloyu yağ olarak vermek zordur.Beslenme düzenine,uykuya,kardiyoya ve antremanınıza sıkı sıkıya bağlanmanız gerekir.

10. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Bende garip bir şekilde, spor gibi fiziksel şeyler yapmadan ve gayet sağlıksız bir uyku düzeni ile düzenli kilo verdim. Açıkçası nasıl oldu bilmiyorum. Belki de sadece bende olan, olabilecek bir şeydir bu. (bu yüzden o cümleyi kurdum yoksa bahsettiğiniz şekilde kilo vermenin zor bir şey olduğunu çevremden de görebiliyorum)

Son düzenleme: 5 Şubat 2011
  11. DeaqLe

DeaqLe Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Artvin
    Antreman ve beslenme programlarını da bir şekilde yapıyorsunuzda ben kendi sorunum olarak söylüyorum uyku sorununu bir türlü düzeltemedim.Bir yerde okuyorum 8 saat ideal süredir , diğer başka yerde uyku süreni azaltmalısın vs.. :)

12. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Ben bu güzel sporu sadece 1 yıl yapabildim o dönem de kilomda düşme anlamında değişim olmadı. (Yani kilo verdiğim dönemde bu sporu yapmıyordum) :)

Son düzenleme: 7 Şubat 2011
  13. £rMaN

£rMaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oldugundan dolayı yani amacım böyle fazla kas yapmak değil öyle karnım baklava baklava olsun istemıyorum yani sadece biraz sert ve omuz göğüs felan şişkin olsun istiyorum ve fit bir vücut. çok kılolu sayılmam fakat genede biraz daha vermek ve ondan sonrada ağırlık vs. ile kas yapmak amacım :)
    değerli yorumlarını için teşekkürler.

14. sorisaspor

sorisaspor Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    denizli
    spora ve dengeli beslenmeye devam

15. £rMaN

£rMaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler sorisaspor dengeli beslenmeye çalışıyorum fakat bazen öyle anlar oluyorki acayip acıkıyorum gece 11 de felan onlarda olmasa daha başarılı olacagım :)

16. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    arkadasım ne dıyım bende sneın gıbıydım evde 10 kg verdım kosu bandımız vardı bak gecen sene bu ayda 96 ıdım sımdı 84 tek tavsıyem spora yazıl salona bende salondan korkardım utangaclık vardı ama salon super yanı hıcde utanmıyor ınsan hep aynı yuzler bı sure sonra arakdas oluyorsun.

17. £rMaN

£rMaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    salona yazın yazılmayı dusunuyorum vaktim olmuyor teşekkürler yorumun için :D

an itibariyle şu üründen aldım faydasını baya görenler olmuş yağ yakım için çok susatıyormuş:

18. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    umarım boyle urunlerın yan etkısı olmaz ben acıkcası hıcbırsey kullanmadan yana degılım dogal olsun ne akdar gec olursa olsun acelemız yokki zaten bır ömur spor yapıcam allah nasıp ederse

19. £rMaN

£rMaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ya tanıdığım biri kullanıyordu bugun başladım etkisi çok çok büyük.şunu yazarken bıle ağzım kurudu ve susatıyor o yönden aldım umarım bende yan etkisini görmem.

20. £rMaN

£rMaN Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    5-6kilo daha verdim ve karnmdaki yağlar erimeye başladı şöyle nisan gibi iyice yağları yakıp güzelce ağırlık çalışmasına vermek istiyorum kendimi bol suyla inş şu yağların çogu giider :D

Sayfayı Paylaş