1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yaş 17 Kilo 66 4 Aylık Ev Çalışması

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve catterpiller tarafından 30 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum Göğsüme 20kg falan alıp 4x20 yapmak 600 Mekiğe eşitse onu yapayım yani ben burda yorumlara açığım kolaylıklada çalışma sistemimi değiştirebilirim fark etmez.

2. bruce123

bruce123 Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    :D mekik ayrı göğüs calısması ayrı

bech press diye bir hareket var bar la onu yapnab lazım göğüs içn sonra yana açış hareketi dambllarla

göğüs calısarak mide mide calısarak göğüs olmaz her bölge ayrıdır

bar ın sağ tarafına 10 kilo soluna 10 kilo toplamda 20 kilo bech basabilirsin 4X 20 yalnıs bişey zayıf oldugun için

az tekrar cok agırlık olması lazım 4 X 8 veya 12 10 8 6 teknigini uygulaman lazım

aslında salona gitsen daha güzel olur

3. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeş biliyorum bench pressin ne olduğunu evde 2 tane 15kgx2 tane dambıl var onlarla çok rahat bench basıom 8x4 set ama yetmiyo 40a çıkartmam lazım kiloyu ortada bi güç var ama fazla bi göğüs yok onu anlamıyorum :D
    Bu arada üstteki yorumu yanlış anlamışım bn gogsume agırlık koyup onla mekik çekicem sandm k.bakmayın :D ve Hocam Salon teklıfın için ne yapacam salonu evde gittiği yere kadar devam :D

Son düzenleme: 2 Temmuz 2009
  4. cglrbkts

cglrbkts Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    kardeşim yanlış anlamada bir şey söyliyicem bu çektigin mekik nizami mi acaba 600 mekik yani şaşırdıgım olay profesyonellerden galiba mike mtarazzo olması lazımdı en fazla o çekiyodu ve 500 tane idi .... 600 mekik wallahi şaşırtıcı... hani alyehine bi şey söylemiyorum yanlış anlama ama insanın inanası gelmiyo =) =) bence ileri yi düşünüyosan dahada iyi gelişim istiyosan bence bi salona yazıl tavsiyeleri dinle şimdi kilolu olmadıgın ve yagoranın düşük oldugu için kaslar belirgin duruyo ama inan hacimlendikçe vücudun dahada hoşuna gidecek ben ilk başladıgımda bu spora 69 kiloydum... ve gittigimde millet bana kaç yıldır yapıyosun gibisinden bakıyodu belirginlikten şimdi 88 kiloyum 7.ci aya girdim. eskisi gibi belirgin deil ama şimdi dahada güzel duruyo :D

5. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Valla kardeşim nası 500 rekor olur ya :S benim arkadaş nizami 800 çekiyo bende 600 falan çekiyorum şuanda hatta gittim hocaya sordum aşağıya doğru inerken mekiği yarıda kesip kalkarak yap kaslar daha çok kasılır aşağıya komple sırtını yaslama öyle destek alıyosun yerden dedi bide o şekilde yapıyorum şuan hiç bi sorun yok bide bu 800 mekik çekio dediğim arkadaşım 400 de ters mekik çekiyo nizami olarak :)
    Ha şimdi aklıma gelmişkende yazayım olmazsa videoda çekerim müsait olduğum bi zaman :D
    Kardeş bide kilo konusuna gelince spora başladığımda 69 kiloyum diyosun 19 kilo falan almışın 7 ayda peki bunu protein falan mı sağladı yani ben öğrenci adamım gidip her ay whey protein alamam Başka türlü nasıl kilo alablirm fazla yağ almadan.

Son düzenleme: 3 Temmuz 2009
  6. canadianfb

canadianfb Üye

Beğenileri:
    80
    Ödül Puanları:
    0
    yalvarıyorum 2 hafta da çok güzel bir karına sahip ol ve before-after fotolarını koy..bundan sonra sana üstad diye hitap edeyim.iki ay önceye kadar karın kası-yağ oranı ilişkisini soruyordun forumda

bu arada 600 mekik çekmek kadar komik birşeyi ben daha duymadım.nizami ve karın kaslarına maksimum kasılmayı sağlayacak şekilde çalıştığın takdirde 20-30 dan 3-4 set idealdir.Youtube a girip mekik videoları izlemeni ve kendi yaptığınla karşılaştırmanı öneriyorum

cagrihalacoglu bunu beğendi.
  7. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    ben bu topicten anladıım kadarıyla size "önemli olan sayısı değil, ne kadar vücudunu çalıştırdığı" gibi bir mesaj çıkıyor... ama bu haliyle bile bence başlangıç için iyi

8. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Evet Sanırım öyle bi mesaj çıkıyor başlangıç için iyi derken neyi kastetin dostum :)

9. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    4 aylık çalışma için iyi demek istemiştim thums:

10. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    caterpillar whey fılan alamam dıyorsunda ısın kolayına kacıyorsun herkes sabah aksam proteın tozu ıcmıyor..Peynır, lor, sut, tavuk, kırmızı et, hındı etı, balık, yogurt, yumurta,........Bu lıste bu sekılde uzar gıder bunların hepsıde en onemlı proteın kaynaklarıdır..Forumu ıyıce arastırmalısın..

11. mert671

mert671 Yeni Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    0
    bnm arkadasımda aynı snn gibiydi ince kol kilo alınca yeniden basladı şimdi acayip bisi oldu :D Önerim Kilo Al Öle Basla

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  13. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Flexor hocam süpersin ben birşey sormak istiyorum. Arkadaşımda dumbell olduğunu keşfettim ondan rica ettim bana verecek bir kaç aylığına zaten sonrada salona başlayacağım... Hem dumbell için hemde mekik/şınav için soruyorum, setlere bölerek yapabildiğim kadar yapmak bana zarar verir mi?

Örneğin 20 x 3 standart 4.set yapabildiğim kadar bununla ilgili ne düşünüyorsunuz?

14. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    mekik ve şınavda verdiğin sayılarda sorun olmaz fakat dumbell ile yüksek sayılarda çalışmanı önermem kasları yıpratırsın

dinamik.ip bunu beğendi.
  15. catterpiller

catterpiller Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Konudaki çoğu kişinin kilo al tavsiyesine göre kilo almaya başladım arkadaşlar 66dan 68e yükseldim 70 olunca yeni resimler eklicem bide bu sıcaklarda hiç çalışamıyorum evin 2.katı salona dönüştürdüm klimada yok zor geliyo yani çalışırken yanıma bi vantilatör alsam terli iken falan hasta olma ihtimalim olabilir mi ??

16. emx91

emx91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    göğüsü ve kolları geliştir, karını normal devam et kilo al gous kendini gosterdikçe karın kaslarıda gostericek

17. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    hem kilo alıcak hemde göğüs kendini gösterdikçe karın nasıl kendini gösterir anlamadım açarmısınız ?

slymnasye bunu beğendi.
  18. Leqend

Leqend Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Denizli
    Valla 600 mekiği nasıl becerdin ben daha hergün 5 er 5 er artırarak 25 deyim. Yarında 30 olcak hayırlısıyla xD

19. mt34

mt34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaslar evde dumbella calısma programı zayıflatır mı ben zaten zayıfım bi de evde dumbella calısıp zayıflamak istemiyorum ? ( evde mekik sehpası oldugu halde mekiik cekmiyorum zayıflatır diye)

20. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-lay-p-kilo-t8696.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlar-n-merak-t8675.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/v-cut-geli-tirme-genel-t11373.html

Sorunuz için uygun başlık bu değil.
    Üstteki linkleri inceleyebilirsiniz.
    Tatmin edici cevaplara ulaşamazsanız yeni başlayanların merak ettikleri isimli başlıktan sorunuzu yöneltebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş