Yaşım Daha Küçük Yardım Bekliyorum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Creal tarafından 4 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Creal

Creal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba abilerim :) Ben henüz 16 yaşındayım. 1.80 boyundayım ve 70 kiloyum.Ve bu spora başlamak istiyorum.Ama şöyle bir soru olacak 70 kiloyum ve neredeyse hepsi yağdır yani kasım çok az var.Göğüslerimde yağ var ayrıca göbeğim de var (çok fazla değil). Ben öncelikle spor salonuna gitmeden önce evde yapabileceğim şeylerle o yağları yakmak istiyorum.Öncelikle sorularım şunlar hepsini cevaplarsanız sevinirim :)

1-) Beslenmem nasıl olmalı?
    2-)En çok istediğim göğüs ve karın kası (baklava) bunları evde yapabilir miyim? Hedefim tamı tamına şunun gibi olmak(resim aşağıda) Aynı vücudumu bunun gibi EVDE yapabilir miyim?
    3-)Göğüslerimi ve karnımı (kaslarla beraber) resimdeki gibi yapmak için hangi hareketleri yapmam gerekiyor ( kaç gün,günde kaç kere,kaç set halinde yapmam gerektiğiyle beraber yazarsanız çok memnun olurum)

Resim : http://2.1m.yt/OLNtQaA.jpg (Bodybuilding sporuyla uğraşan Connor Murphy'nin 16 yaşındaki hali hedefim şuan bu)

2. Arif Öksüz

Arif Öksüz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    P90x e bir göz at derim ise yarıyor diyen arkadaslarım var ama sert bir program 1 2 haftada etkisi yavaş yavaş gosterir.

Sayfayı Paylaş