yaşım 21 vg ye başlıyacam hiçbir bilgim yok

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tayyar116 tarafından 10 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tayyar116

tayyar116 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar vücut ölçülerim dengesiz basenlerim, kalçam, hafif göbeğim var üst tarafım biraz zayıf boy 1.78 kilom 83 bundan 2 yıl önce kendimce bi diyet uygulayarak 3.5 ayda 30 kilo vermiştim(spor olarak sadece koşuyordum) ama baya kötü olmuştum gözlerim falan kararıyordu sürekli neyse benim spor salonları hakkında hiçbir bilgim yok mesela ben üye olduktan sonra ne yapacaklar kilomu boyumu ölçüp ona göre programmı yapacaklar direk kas yapmaya başlarmıyım yoksa ilk önce zayıflamamı verirler çok sabırlı biriyimdir hocanın dediklerini harfiyen uygulayabilirim 1 yılda vücudum düzene girermi haftada kaç gün giderim salona birde son olarak arkadaştan birşey duymuştum 3 ay çalışıyormuşun 1 ay dinleniyormuşsun o iş nasıl oluyor ?

2. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Öncelikle formumuza hoş geldin tayyar seni biraz aydınlatayım. Boyun ve kilon gayet iyi o konuda kafaya takman gereken birşey yok. 3.5 ayda 30 kilo vermek büyük başarı demek isterdim fakat bu çok fazla ve sağlıksız bir kilo verme olmuş o kiloyu aynen 3.5 ayda geri alacağını unutma. Öncelikle formumuzu dolaşarak gerekli bir çok temel bilgiye ulaşabilirsin. Sen üye olduktan sonra aynen kilonu boyunu ölçeçekler kardio ağırlıklı bir spor programı yazıcaklar aynı zamanda ağırlıkta çalışacaksın 75 civarı bir kiloya inmeyi başardığında işler ciddileşicek kardio git gide azalıcak ve ağırlık çalışma programın artıcak. Fakat önemli olan sabırlı olman. 1 yıl içerisinde vücudda öyle aman aman diycek çok fazla değişiklik göremezsin fakat bu değişiklik çevren tarafından fark edilcektir sen merak etme sadece hocanın söylediklerine harfiyen uy kafana takılan birşey olursa buyur formumuza danış.

tayyar116 bunu beğendi.
  3. tayyar116

tayyar116 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler junior peki vücudum ne kadar zamanda düzene girer mesela basenlerim ne zaman incelir ?

4. JuN1oR-BuilD3r

JuN1oR-BuilD3r Üye

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Sevgili tayyar basenlerin için bir şey söyleyemem çünkü beslenme bu konuda büyük bir rol oynar. sana tavsiyem kesinlikle fastfoodlardan uzak durman. ortalama bir tahmin verirsek 2.ci yada 3.cü aydan sonra basenlerin erimeye başlar değişiklikleri kendinde gözlemlersin. fakat irade sabır ve süreklilik çok önemli

Sayfayı Paylaş