yağlı vücut yapısı ve sıkılaşma

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ghimchice tarafından 5 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ghimchice

ghimchice Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba, boyum 1.78 kilom 68 ve kilom az olmasına rağmen yağlı bi vücut yapım var yağ oranım yüzde 15 bacaklarda hiç yağ yok ama üst bölgede göğüs ve bel çevresinde yağ ve yumuşak doku var.nasıl eritebilirim bel ve göğüsteki yağları diyet yapınca kilo veriyorum nasıl bir çalışma ve beslenme programı önerirsiniz? şimdiden teşekkürler

2. 1981dogumlu

1981dogumlu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yıllardır bende de var bu sorun 4 aydır spor salonuna gidiyorum düzelme falan da olmadı . Ilk spora başladım ( boy 1.80) 75 kg ile bol protein az yağ az karbo yaptım iki ay 71 kg oldum vücut disardan bakınca çelimsiz görünüyor öyle . Yerim ele kası diil bb ile beraber bol protein ve her önüme geleni yiyorum artık tekrar 75 76 oldum yağ oranı daha doğrusu yağlı vücut yapım 71 kg iken de yagliydi 76 yken de . Ben bir çözüm bulamadım senin de bulabileceğini sanmıyorum işin asli bu . 85 kg olup definasyon denen olayı yapacam . Su an kilo zaten az bide yemeklerden karboyu azaltıp yağı azaltinca ister istemez kuvvet kaybı oluyor, kilo kaybı oluyor işin dramatik yani ise giden kilolar sadece yağdan gitmiyor kastan da gidiyor benim bb konusunda ki cahil kafamla sana verebilecegim tek öğüt çok fazla çalış çok fazla ye olay bu bence. Gerisi genetik ne yapsan boş.

Sayfayı Paylaş