Yağ yakmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve aydin1923efe tarafından 21 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. aydin1923efe

aydin1923efe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar merhabalar. Size birkaç sorum olacaktı ama önce kendimden bahsedeyim;

- Pazartesi, Çarşamba ve Cuma olmak üzere haftanın toplam 3 günü Boks yapmaktayım 1 saat.
    - Salı, Perşembe ve Cumartesi ise Body yapmaktayım.

Beslenme düzenim yoktur ne bulursam onu yerim ve sürekli olarak bisküvi, nutella, ekmek tüketiyorum.

Boyum 1.69 kilom 61, yaşım 16

Bazılarınız zayıfsız kilo al diyecekler ama karın, bel ve kalça bölgelerimde yağlanma var. Şikayet ettirecek düzeyde değil ama yinede ben bundan memnun değilim.

Forumda yeniyim bu arada zamanla okuyup öğrenmeyi umuyorum.

Sorularıma geçeyim:
    1- Ekstradan önereceğiniz birşey varmı?
    2- Sizce supplement kullanmalımıyım?
    3- Body antrenmanlarında kaç kilo ile çalışmalıyım?
    4- Boks antrenmanlarından önce Karnitin içmelimiyim? (Cardio yapmaktayız genelde ve aşırı terliyorum bu süreçte)
    5- Beslenme düzenimi nasıl dengelemeliyim?

- Kendimi sıktığımda vücudum bu hali almakta. Fotoğrafta gözükmesede karın ve bel çevremde yağlanma var.

-Son bir soru daha, kol kasımın yeterince olduğunu düşünüyorum ama çok şekilsiz. Bunun düzeltmek için ne yapmalıyım?

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. aydin1923efe

aydin1923efe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Boks ve Body'e başlayalı 2 hafta oldu bu arada.

3. aydin1923efe

aydin1923efe Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadaşlar ekstradan, bu kürek kemiğim nedense aşırı çıkık. Sırtımda içe doğru cok kavisli oluyor. Düz bir duruş sergileyemiyorum. Bunu nasıl düzelteceğim? Biliyorum çok soru sordum ama sizler abilerimsiniz ve en tecrübeli kişilersiniz belkide Türkiye'de. Lütfen akıl verin.

Sayfayı Paylaş