Yağ yakmak istiyorum yardım edin :(

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Fat2Fit tarafından 18 Ocak 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Fat2Fit

Fat2Fit Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Selam arkadaşlar 3 ay kadar fitness yaptım ama vucudum hala çok yağlı 1 hafta içinde ağır bi ameliyat geçiricem o yüzden 1-2 ay spor yapmam yasak.. ne yersem bu 2 ay içinde güzelce yağlarımdan kurtulurum (boy kilo orantım normalde iyi gibi gözüküyo ama göbeğim memelerim falan aşırı yağlı.. boyum 1.88 kilom 75-74 ama aşırı yağlıyım) lütfen bilen birisi yardımcı olsun.. sağlıklı olması pek umrumda değil kısa sürede yağlarımdan kurtulmak istiyorum
    ve yağları eritiyim derken bu süre içinde yaptığım kaslarda erir mi arkadaşlar? okuduğunuz için teşekkürler :confused:

2. zeuskabadayi1

zeuskabadayi1 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    8
    Spor yapmadan kilo vereyim diyorsan zaten verecegin kilonun buyuk cogunlugu kaslardan olacaktir, kaslarini calistirmadan agir diyet yaparak kilo vermen hic saglikli olmaz.
    Post-op spor yapman yasak ama eger tempolu yuruyus vs yapabilecek durumda olacak isen tempolu yuruyus işini gorur.
    Şeker alimini minimal seviyeye indir, ekmegi azaltarak birak, abur cubur yeme disaridan yeme ev yemegi vs ye yuruyus ile kilo vermen mumkun

Sayfayı Paylaş