yağ yakma

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve WALK tarafından 10 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. WALK

WALK Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    önümdeki 2 haftalık bir süreçte sabahları da spor yapabilirim bu 2 haftada sabah ve aksam olarak spor yapıp 2 hafta sonunda sadece aksamları yapıp iyi beslenme ile dediklerini yaparsam iskelet gibi olmam dimi

birde yemeğin normali ile aşırısıını nasıl ayarlayabilirim
    mesela kahvaltıda 4 yumurta beyazı 1 dilim kepekli ekmek 1 kase mısır gevreği az peynir + çay yada kahve

öğlen ve aksam yemeğinde 1 porsiyon karbnhidratlı yiyecek 1 porsiyon baklagil + et balık vs. bunların hepsi az yağ ile yapılıyor
    bu beslenme ideal mi asırı mı

2. sizofren23

sizofren23 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    az bile krdesim sen sporunu yap gerisini vucuduna birak

WALK bunu beğendi.
  3. Blackmaster

Blackmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim aynı sıkıntı bendede war 25 ten fazla kilo verdim omuzlarım be göğüs kafesim doğuştan bi genişlik war istesem yakalyamam bu kadar genişliği ama göbekte sıkıntı büyük ve alt göğüste şu anda haftada 5 gün cardio yapıyorum fazla fazla mekik çekiyorum dieti bırakmıştım bu gün itibariyle tekrar başlıyorum minder hareketlerini yapmalısın 10 gündür mnder hareketlerine döndüm göbeğim resmen erimeye başladı farkediyorum yağ almıyorum artık şeker yok yeşil çay bol içiyorum ekmek yerine günde sadece 2 dilim kepek ekmeği yiyorum protein bol alıyorum suyuda öyle ağırlığı göğüs ve omuz için arttırdım kas kütlemi kaybetmek istemiyorum aynen senin söyledğin gibi beyaz eti yağsız şekilde bol tutmaya çalış ton balığı tercihimdir salatayla işe yaradığını düşünüyorum kendi programım bu benim ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmem ama işe yarıyor yanlışım warsa arkadaşlar düzeltirmisiniz _?

WALK bunu beğendi.
  4. WALK

WALK Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    yardımların için çok teşekkür ederim spora çalışmalara bu aksamdan başlıyorum 1 ay sonra inşallah düzelecek

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 13:15 ----------

demek aynı gün başlıyoruz :) kolay gelsin sana insallah sende istediğin sonucu alırsın ama minder hareketi nedir açıklar mısın

5. Blackmaster

Blackmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    minderdeki sıkılaşma hareketleri mekik karna çekme ayaklarını yatarak yan çalışma gibi şeyler oksjnli ortam olarak söylüyolar bunu ve yağ yakmanı kolaylaştırıyo nette biraz araştırırsan resimleride wardır yada hocaya sorabilirsin teşekkürler sanada kolay gelsin :) özelden ulaşabilirsin haberleşip gelişimlerimizi paylaşırız:)

6. WALK

WALK Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    yardım için saol ;) elbette özelden haberleşiriz ancak bana gülme de özel mesaj nasıl yollanıyo bilmiyorum :badgrin:

7. WALK

WALK Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    karşılık olarak yolladım mesaj ama iletildi falan yazmıyor bilmiyorum geldi mi :)

evet arkadaşlar ilk sabah sporumu yaptım koşu bandında 3. katta olduğumuzdan ve benim bant normalden fazla ses çıkardığından fazla verimli olmasa da sabahları kardiyonun yerine geçebilecek başka bir şey bulana kadar böyle idare edicem kardiyo sonrası 50 mekik 20-20-10 yaptım zamanla çoğaltacağım.aksama da sporumu yapıcam
    hadi hayırlı günler :)

Sayfayı Paylaş