Yağ Yakamıyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kriyus tarafından 26 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Merhaba arkadaşlar ramazan vesilesi ile yağ yakma girişimindeyim 8 gündür fakat hiç bir ilerleme kaydedemedim antrnemanlarım normal bir şekilde girebildiğim en ağır şekilde 45 dk 1 saat arasında oluyor bittiğinde bende bitiyorum günde3 litre su tüketiyorum ve iftar sahur arasında 150 gr makarna 400 gram tavuk 70 gr hellim peynir 2 dilim light ekmek (uno) tüketiyorum ve toplam 30 gr zeytinyağı kullanıyorum hepsinde kalori olarak 2000 2100 arası bir kalori yapıyor düzenli antrneman ve düzenli beslenme fakat bir türlü yağ yakımı olmuyor kilom 71 idi başlarken şuan aynı gene ve hiç bir yerden ölçü eksilmemiş karbı çok düşük tuttugum halde yağ yakımı olmadı hatta kas kaybı bile yok hiç bir değişiklik yok malesef nerede hata yapıyorum acaba ? ayrıca 2 shake atıyorum antrenman sonrası onu yazmayı unutmuşum.

2. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    18 saatlik bir açlığımız olduğundan dolayı ramazanda metabolizma hızımız normalden daha düşüktür.vücut kendini korumaya alır ve yavaşlar.bu sebeple alınan kalori normalden daha az olmalı amaç kilo vermek olunca.ramazan süresince bu konuya çok takılmamanız daha iyi olacaktır.ramazan sonrası mükafatını görüsünüz diye düşünüyorum.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

FiziCisT bunu beğendi.
  3. gibsonfender

gibsonfender Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    Beşiktaş
    ben de arkadaş gibiyim ama ramazan da değil hiç bir zaman yağ yakamıyorum hem de ciddi bir yağ kütlem olduğu 15 kilo fazlam olduğu halde. En kral sporu yapıyorum beslenmem düzenli her şeyi sağlıklı yiyorum karb. düşük alıyorum proteinim yüksek. hiit cardiyo haftada 3 gün. 2 gün de tüm vucut ağırlık çalısıyorum . kaslı değil yağlı gözüküyorum fakat kas oranımda oldukça fazla. yağların çok büyük bir kısmı göbek bölgemde. omuz kaslarım bölünmüş durumda kollarım da öyle hatta güneş vurduğunda bilirsiniz tüm kas çizgilerim gözüküyor ne yapacağımı şaşırdım arkadaşlar. diyetisyene mi gitmeliyim bilmiyorum

4. goodfellas9

goodfellas9 Üye

Beğenileri:
    271
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Psikolog
    Dediğin kadar düzenli bir sistemin varsa ve hala aynı sorunlar varsa bir hastaneye gidip değerlerini kontrol ettirmeni öneririm.

Sayfayı Paylaş