Yağ yakım ile ilgili sorular

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mars3581 tarafından 2 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mars3581

mars3581 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese merhaba;
    Yaşım 35,bundan yaklaşık 1 yıl kadar önce 118 kiloydum,çok bilinçsiz ve çok aç kalarak yaptıgım diyet sonucu 93 kiloya kadar indim ve 6 aydır bu kiloyu koruyorum,spor salonuna yazılarak başladığım bu değişimi devam ettirmek istedim,orada tanita cihazında yapılan ölçümler sonucunda yağ oranımın %19 oldugunu söyledi antrenör ve bunun çok fazla olmadığını söyleyerek bir diyet programı değil kas gelişimi ağırlıklı bir programın doğru olacağını belirtti.Forumu bir süredir araştırıyorum antrenörün söylediklerini dikkate almak istiyorum ama sanki %19 yağ oranı fazla gibi geldi bana.Antremandan önce hardline thermo l-carnitine içiyorum ve antremanlardan sonra bcaa önerdi onu kullanmaya başladım,bir diyet programı yazmadı ama söylediğim programın uygun oldugunu belirtti,sizden ricam vücut yağ oranım da göz önüne alındıgında beslenme programımı yorumlamanız.

Boy:1,86
    Kilo:93
    Yağ oranı: %19
    1 aydır salonda çalışıyorum

Sabah 7:00
    4 yumurtalı omlet (4 beyaz,2 sarı )
    100gr kadar yulaf ezmesi ve biraz lor peyniri

Ara öğün 11:00
    1 avuç yaş kuruyemiş

Öğlen 13:00
    Unlu çorba yarım kase
    Makarna,pilav veya bulgur yaklaşık 50gr
    4 çorba kaşığı yoğurt
    ana yemek çok değişken fabrika oldugu için bazen et bazen sebze olabiliyor

Ara öğün 16:00
    1 avuç yaş kuruyemiş

Antreman öncesi 20:00
    6-8 çorba kaşığı yoğurt ile müsli karıştırıp yiyorum yaklaşık 100 gr

22:30-24:00 arası antreman,30 dk kardio olacak şekilde

Antreman sonrası 24:00
    Kırmızı et,ton balığı veya tavuk yaklaşık 200gr

Antreman olmayan günlerde en son öğünüm 20:00'de oluyor mutlaka hergün büyük bir kase havuç salatası yanına et veya bakliyat yemeye çalışıyorum
    Antreman günlerim pazartesi,çarşamba ve cuma

Son düzenleme: 2 Nisan 2016

Sayfayı Paylaş