Yağ yakımın da antrenman programım yeterli mi?

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve queks tarafından 3 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. queks

queks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Öncelikle 90 kilo 1.80 boyundayım, gittiğim spor salonundan program çıkarttım hocaya programa serbest ağırlık eklememesi için özel rica da bulundum oda eklememiş fakat program hakkında hiç bi fikrim yok daha önce bu sporu bilinçsiz bi şekilde yaptım programımı eleştirir misiniz ? ya da yağ yakımında antrenman kolundan bakarsak püf noktalar nelerdir?
    Program : http://i.hizliresim.com/5M1ENq.png

2. queks

queks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    yani şuraya biraz baksanız gerçekten bu sitenin amacını anlayamadım 10 tane konu açıyorum 1 kişi bile yardımcı olmuyo.

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Programın yeterli. Yağ yakımı programla çok az alakalı, daha çok yediklerin önemli olacak. Bu program dengeli gözüküyor ama leg extesion'ı leg press veya yapabilirsen squatla değiştirmeni öneririm.

4. queks

queks Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam cevabın için gerçekten teşekkür ediyorum ama ben yağ yakımından ziyade sıkılaşmak için bu sporu yapmak istiyorum bu program onun için yeterli mi diye sorucaktım fakat dillendirememişim her neyse senden bi cevap daha bekliyorum tekrar teşekkür ederim.

5. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Yeterli. Sıkılaşmak dediğin zaten şundan ibaret, yağ kütlesi azalır, kas kütlesi artar, daha sıkı bir vücuda sahip olursun. Bunu yapmak için de yağ yakımına girmen gerekiyor. Henüz yolun başında olduğun için bulka girmemiş olsan bile bu sürede bir miktar kas artışı da yaşayacaksın. Yani senin durumunda yağ yakımı=sıkılaşmak.

Sayfayı Paylaş