yağ yakımım için beslenme şeklim nasıl?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve hasim301 tarafından 11 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    beyler 35.gündeyim 10 kilo verdim,sabah:3yumurta beyazı 1sarısıyla beraber yiyorum yanında 25gram light kaşar,arada:5çiğ badem,öğlen:tavuk,balık veya et yiyorum yanında ayran veya salata değişiyor gene arada 3-4tane çilek yiyorum akşam 5gibide çorba veya salata yiyorum günü kapatıyorum sabah ve öğlen acıkmıyorum bitek akşam 8-9gibi acıkıyorum sonra geçiyor vucut alıştı bide yeni versiyon hyrdx elite kullanıyorum kagvaltıdan ve yürüyüş veya cardiodan önce günde 2,5-3lt su hep içiyorum bu arada 90kiloyum şuan hedefim 66 falan boy 1,73 ,2013yazında 65 kiloydum eski yemem yüzünden sınavada hazırlanıyordum 2yılda 101 kiloya çıktık bıraktım artık o tür şeyleri hep dikkat edecem artık kilo verirsemde ne düşünüyorsunuz beslenmem hakkında

2. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    +++++++++++

3. GurkanDln

GurkanDln Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    0
    35 günde 10 kiloyu , vücudun diyete şaşırmasına ve sıvı kaybına bağlıyorum , aksi takdirde çok yüksek bir kilo kaybı , bu kadar hızlı gidersen sağlık problemleri deri sarkmaları vs. yaşamaman çok elzem bir durum olur , aşırı karbonhidrat duşuşu yaşama bir ayda vereceğin kilo 2-4 arasını geçmemeli diye düşünüyorum , ince kollar ince vücut toplu bel şu an oldugun goruntuden daha rahatsız edicidir diye tahmin ediyorum, başarılar.

Sayfayı Paylaş