Yağ yakımı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve the monster tarafından 18 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Schwarz

Schwarz Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam benimde bu konuda bir iki sorum var. Kısaca söyle anlatiyim yaklasık 1yıl 4 ay önce 60 61 kilo civarı basladım bu spora. Bir miktar evde bir miktar salonda gecen zamanlar sonucunda 1.yılın sonunda 72 kilo yüzde 10 yag oranina sahip bi haldeydim . ( İlk 4 ayda bu kiloya ulasmistim fakat yaglanmıstım sonra yag yakmaya calistim sıska kaldım tekrar kilo aldim falan filan diye gitti bu sürec )
    Simdi bu 4 ayda ise yogun beslenmeyle alabilecegim maksimim kiloyu yaglanmayıda göze alarak alayim dedim. İlk 1-2 ay verimli olmasada özellikle son 1.5 ayda 5kilo civari alıp su an 80 kiloyum yag oranımı bilmiyorum Ama göbek ve kalcam bayagı büyüdü. Özellikle genetik olarakta aldıgım kilolarin cogu bacaklara gidiyor cok kalın bacaklarım oldu üst vücüduma göre. Üst vücütta ise cok kücük artis oldu olduysa pek tatmin edici nitelikte degil. Sonuc olarak 80 kilo yaglı ama cok yapılı olmayan bi vücüt var su an. Yaza az kaldı yağ yakmayı düsünüyorum. Hacim kaybetmeden bu yağları eritip soyle 75 kiloda yüzde 7-8 yag oranina sahip olabilmek adına önümdeki su 2 aylık sürecte neler yapmalıyım yardımcı olabilir misiniz ?

2. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Kendi başlığına yazdım.

Sayfayı Paylaş