Yağ yakımı yardım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve huld24 tarafından 9 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. huld24

huld24 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben 19 yaşında ve bu yaşa kadar ömrünü spor yaparak geçirmiş birisiyim
    taki üniversiteye başlıyana ve yaşadığım şehirden ayrılana kadar üniversite için geldim adabtasyon sorunu akrabaların ziyareti yaptıkları yemekler tatlılar derken bir kaç kilo aldım birazda bira göbeği yapınca vücudum beğenmediğim bi hal aldı daha yeni spora başladım ve önümde 3 ay var sonra yaz tatili ve tekrardan bi 9 aylık spor yapabileceğim serbest dönemim olucak
    şimdi sorum şu değerli arkadaşlar
    Ne Yemeliyim ne yememeliyim bu konuda çok müstaripim mesela arkadaş ortamı oluyo cipsler içkiler redbular havada uçuşuyo ( bilirsiniz üni ortamıını )
    yani özellikle her yediğime dikkat edebilecek bi yerde değilim mesela evde bezelye olur onu yerim hergün ev yemeğimiz var ev yemeği yerim kepek ekmek yerim vs . ama abur cubur seven biri olarak kendimi nasıl kısıtlıyabilirim içinde nelerin olması bana zarar verebilir .
    spor ve idman konusunda antrenörüm ve salonum var ben sadece beslenme konusunda yardım istiyorum şuda var ben suplement aldım kendime
    HARDLİNE 3MATRİX WHEY bide HARDLİNE THERMO L CARNİTİNE bunlarıda kullanıcağım ben beslenme konusunda nelerden uzak durmam gerek ve nelere dikkat etmem konusunda sizden yardım istiyorum bu arada vücüt ölçülerim
    omuz : 117 sol kol : 33 sağ kol : 33
    göğüs 99 bel 90 bacak 56
    kilo : 81:400

Her türlü önerinize açığım şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş