Yağ Yakımı ve Vücudun Küçülmesi Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nervous tarafından 21 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. nervous

nervous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar , geçmişimde fitness yapmış, fazla kilo ve yağları yakmış biriyim. Dizimde yaşadığım problemlerden dolayı bırakmak zorunda kaldım. Haliyle de kilo aldık ve yağlandık. Tekrar başladım , 1.5 ay oldu. Bugün ilk başladığım gün ki fotoğrafları karşılaştırdım kilo ve yağ yakımında güzel görüntü ortaya çıkmış. Yani gözle görülür bir değişiklik çok net. Yine de göbek bölgemde yağ fazlam baya var , kısa sürede gitmeyeceğinin de farkındayım. Fakat vücudumun fazla küçüldüğünü gözlemledim bu durum biraz beni rahatsız etti. İdman programım Pazartesi - Cuma 5 gün bir program olarak ayarlı.Hergün 2 bölge çalışıyor. Beslenmeme çok dikkat ediyorum , gram usulü beslenip şeker vs. hiç tüketmiyorum.Mesela 2300 kalori ihtiyacım varsa 2100 kalori alıyorum.Biraz uzattım , asıl soruma geleyim. Şimdi ben yağ yakarken vücudumun hacmini arttırabilir miyim? Sadece Whey Protein kullanıyorum bunun yanında kullanmamı önerdiğiniz suplement var mıdır? Kreatin önerdiler fakat bu dönem kreatin kullanmak istemiyorum.

2. Furkan221635

Furkan221635 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Hacim için kalori fazlalığı oluşturmanız gerektiğini düşünüyorum. Belki siz eski halinize alışık olduğunuzdan küçülmüş gibi geliyor olabilirsiniz. Fotoğraf koyarak buradaki arkadaşların da görüşlerini alabilirsiniz. Başarılar...

3. nervous

nervous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle cevabın için teşekkür ederim. Etrafımdaki kişilerle de konuştuk. Herkes küçüldüğünü belirtti. Hacim için kalori miktarını arttırırsam bu sefer de göbeğimde ki yağları yakamam ? Yanlış mı düşünüyorum?

4. Furkan221635

Furkan221635 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Yağ yakımın duracaktır fakat unutma ki vücudunu şekilli gösteren yagsizliktan çok kas kütlesidir.

Ekli Dosyalar:

nervous bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş