Yağ yakımı ve kas yapımı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Yiğit Yiğiter tarafından 12 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Yiğit Yiğiter

Yiğit Yiğiter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar öncelikle yaşım 15 ve en büyük hedeflerimden biri yağ yakmak ortalama %17 felanım galiba calisthenics sporunu görüp başladım evet her şey yolundaydı barfiks felan çekebiliyorum 17 18 tane muscle up yapıyorum arada 1 2 tane ona yeni alıştım şınav bir oturuşta 40 tane çekebiliyorum mekik 3 set 50 tekrar yapıyorum ancak bir türlü yağı eritemiyorum. İnternette izlediğim videolardan sonra bir beslenme oluşturdum kendime fakat okul araya girdi sabah kalkıyorum 3 4 tane yumurta yiyorum sütlü yulaf içiyorum ondan sonra okula gidiyorum okulda çok acıkıyorum ekmeği kestim elma yiyorum yeşil 1 tane okuldan çıkınca fitness a gidip ağırlık çalışıyorum ama ne fazla ne çok az genelde ağırlıklarımda kol bacak sırt ve göğüse dayalı ordada mekik çekiyorum bana yardım edebilecek biri var mı ilk kez konu açıyorum ve yanlış bir şey yaptıysam özür dilerim yaşım küçük. Beslenmem güzel mi? Ha birde akşam annem tavuk, et felan yapıyor makarna felan çok az yiyorum ne yapmam gerektiğini söyleyebilir misiniz..?
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Eylül 2019 ---
    Ve şunu eklemek istiyorum genetikten mi bilmiyorum yağdan ya da kastan göğüslerim çok güzel gözüküyor sert. Ben eğer yağ eritirsem bu göğüslerim gidicek mi? Sizin yardım edebileceğinizi düşünüp açtım inanılmaz şekilde barfiks çekiyorum hiç yorulmuyorum mesela 17 tane çektiysem arkasından 10 tane çekebilirim pes etmiyorum asla Bana lütfen yardım edin Fitness salonundaki hoca tarafından oluşturulmuş bir beslenme programı bu arada ben kendim ekledim sadece elmayı felan. Tatlı felanda yemiyorum eklemek istedim.

Sayfayı Paylaş