Yağ Yakımı, Sarkma, Low Carb-Carb Cycling

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve GencVucut tarafından 2 Nisan 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. GencVucut

GencVucut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    merhaba üstadlarım,
    yaklaşık 8 aydır spor yapıyorum, fazla kilolarımdan kurtuldum, ağırlık antrenmanları yapıyorum bu yüzden başta kol kaslarım olmak üzere kas geliştiriyorum, fakat son bir sorunum kaldı: göbek yağları.
    son bir ayda düşük kalorili besleniyorum, günde 900-1000 kalori ve low carb diyeti. aynı zamanda yüksek protein, düşük yağ alıyorum, ağırlık antrenmanları ve
    hiit kardiyolar yapıyorum. bu 3. haftam ama hala göbeğimde gözle görülür değişme olmadı. saat koluma küçülmeye başladı, damarlarım daha belli olmaya başladı sadece. verdiysem de 1-2 kilo vermişimdir en fazla, çünkü kendimde o değişimi hala göremedim, henüz tartılmadım zaten.
    son 2 ayım kaldı, yaza kadar göbek yağlarından kurtulmak hedefim. 2 ay içerisinde yine günlük 900-1000 kalori açığı bırakacağım, 2 ayda bu maratonla göbek yağlarından kurtulur muyum? kurtulsam cildimde sarkma yapar mı? (not: karın yağlarım dışarıdan bakınca görülmüyor, vücudum düz yani. ama atleti kaldırınca yağ var. yağlarımı avuçlayabiliyorum yani.)
    yaş 16
    boy 183
    kilo 75
    yağ oranı muhtemelen %18

son olarak, hızlı yağ yakımı için low carb mı önerirsiniz carb cycling mi? şu an günlük max. 50 gr. karbonhidrat alıyorum.
    teşekkürler.

2. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    bir fotograf atarsan iyi olur..ayrica neden dusuk yag aliyorsun ki ? saglikli yaglardan bahsediyorum tabiki ben.. ben olsam hesaplamayi soyle yapardim %50 protein %30 yag %20 karb.. antreman kismina gelirsek sabah ac karnina kardiyo yap... ve yedigin yemekleri saatlerini vs hepsini degis. vucudun dengesini bozmalisin

3. GencVucut

GencVucut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    fazla yağ alımı yağ yakımını zorlaştırmaz mı hocam? zaten yağ yakmaya uğraşıyorum. :D
    okul oldugu icin simdilik ac karna kardiyo yapamayacagim, yazin artik.

4. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    aksine.. ne kadar YARARLI yag alirsan o kadar yag yakarsin...

GencVucut bunu beğendi.
  5. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    Yağı abartmadıkca faydasını daha cok görürsün kaçman gereken fast food abur cubur

GencVucut bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş