yağ yakımı sürecim

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CaptainPrice93 tarafından 9 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CaptainPrice93

CaptainPrice93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar 5 aydır spor yapıyorum fotolar ve değişim mevcut 5 ayda bel kısımlarında hiç gelişim olmadı kardio yapmama rağmen inceyim ve belde yağlar duruyor herşeyi denedim yinede bir fayda olmadı kilo verip clean bulk yapmayı düsunuyorum suan sıkı bir diyet + ağırlık idmanları + core karın hareketleri + 20min cardio basladım çok disiplinli ilerliyorum şeker tuz ekmek tamamen yok sadece listedekileri yiyorum tahminen haç ayda görünebilir karınkaslarına sahip olabilrim
    hızlı bir süreç yaşamak içinde L-carnitine almayı düşünoyrum yada almamalımıyım siz ne düşünüyorsunuz
    Diyet Programı : https://hizliresim.com/LNvY3S
    Vücüd : https://hizliresim.com/rUKWq0

2. CaptainPrice93

CaptainPrice93 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
  3. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    Diyete başlamadan önce üroloğa gidip hormonlarına, aile hekimine kan değerlerine baktırmanı öneririm. ürolog için : albumin,total testo,e2,prolaktin. aile hekimine ise hemen hemen hepsine.
    Önceden çok kilolu birisiniz ya da genetik olarak bel bölgesinden yağlanmışsınız.
    Vücutta hiç kıl olmaması bana öncelikli olarak hormonal bir sıkıntı olduğunu düşündürdü. Düşük testosteron ve yüksek östrojen yağ yakımında en büyük engel. Sitede bu konuda çok tecrübeli insanlar var ama herkes gibi onlar da bıraktılar yazmayı malesef.
    Ben doktor değilim uzun yıllar sonucu edinilmiş tecrübenin sonucu olarak sadece bir tavsiye. Boşa kürek çekmemek için. Hayalindeki karın kasları için bilirkişilerle hareket edin.

CaptainPrice93 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş